Acaba herkesin kaynanası mı böyle

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepkoroglu42 tarafından oluşturulan Acaba herkesin kaynanası mı böyle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,691 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acaba herkesin kaynanası mı böyle
Konbuyu başlatan Zeynepkoroglu42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza &ramazan

Gebedediler

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar merak ediyorum tek benim ki mi böyle 43 günlük bebeğim dün bize kayınvalidem geldi hemen direk yapıştırdı küçük sütün yaramıyor diye ki bebeğin kilo alımı çok iyi dün bide oturturur gibi yaptı oturtma dedim o oturmuyor mu daha diyor 1.5 aylık çocuk oturur mu Allah aşkına geyregi batmış çocuğun burda Allah tan yaşlı teyze var da o yaptı ondan sonra rahatladı onlar gittiğinden beri huzursuz çocuk
Bnmde rahmetli kaynanam öyleydi ilk doğumumda hastaneden yeni çıktım daha 2 günlüktü oğlum sezeryan olunca hemn sütüm gelmedi ağlıyo diye ver ayağımda sallıyayım uyusun demişti vermedim tabi 40ımız çıkana kadar sayılır bidaha geldiği yanıma biz yine geldik diyerek girerdi içeri daha neler neler ikinci doğumum erken oldu bnm kızım kuvezde yattı bnm çok ağrım vardı kızım kuvezden çıktıktan sonra görümcemin zoruyla geldi 2 gece kaldı hiç bi iş yapmadı bnm için ne yemek yicen mi su içecenmi diye sorme bile yok kendi yiyip içip yatardı taki eşim işten gelince kalkardı eşimde yiyecek bişey isterdi bn inleye sızlaya hazırlardım yemeğini 2 gecede sütüm kesilmişti sinirden açlıktan ne zamnki gitti ozamn kendimi toparlamaya başlamıştım kızım prematüre olduğu için çok minikti yüzüme karşı uaşamaz bu dediklerini bilirim düşün artık aralıkta vefat etti bu hamileliğimde annem ve görümcem olıcak sadece yanımda sağolsunlar. Takma kafaya ver cevabını bi süre sonra mesafeni anlar ona göre davranır

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Bnmde rahmetli kaynanam öyleydi ilk doğumumda hastaneden yeni çıktım daha 2 günlüktü oğlum sezeryan olunca hemn sütüm gelmedi ağlıyo diye ver ayağımda sallıyayım uyusun demişti vermedim tabi 40ımız çıkana kadar sayılır bidaha geldiği yanıma biz yine geldik diyerek girerdi içeri daha neler neler ikinci doğumum erken oldu bnm kızım kuvezde yattı bnm çok ağrım vardı kızım kuvezden çıktıktan sonra görümcemin zoruyla geldi 2 gece kaldı hiç bi iş yapmadı bnm için ne yemek yicen mi su içecenmi diye sorme bile yok kendi yiyip içip yatardı taki eşim işten gelince kalkardı eşimde yiyecek bişey isterdi bn inleye sızlaya hazırlardım yemeğini 2 gecede sütüm kesilmişti sinirden açlıktan ne zamnki gitti ozamn kendimi toparlamaya başlamıştım kızım prematüre olduğu için çok minikti yüzüme karşı uaşamaz bu dediklerini bilirim düşün artık aralıkta vefat etti bu hamileliğimde annem ve görümcem olıcak sadece yanımda sağolsunlar. Takma kafaya ver cevabını bi süre sonra mesafeni anlar ona göre davranır
O kadar haklısın ki öyle yapıcam artık

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız başka ildeyiz adamlar telefonla hallediyor ben Allah'a bıraktım benden ve çocuğumdan uzakta bulsunlar belalarını zaten benide bebeğimi de istemiyorlardı. Eşikten içeri adım atamazlar direk polisi ararım eşim askeri personel olduğu için meslekten olurum korkusu var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşlerine gelince ev kızı gelmeyince el kızı oluyor 😂😂
Sende benim gibiymissin tek fark benim koca salak

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Oy kuzum kıyamam ona ben ya ağzı var dili yok meleğin derdinide anlatamıyor 🥺 Dediklerimin sana faydası olur inşallah kuzum çevremdeki herkes çok memnun
Denicem kuzucum. Denemediğim kalmadı insan vicdan yapıyor sonradan da. Kendimi strese soktum müsade ettim şimdi kızımı emziremiyorum :(

Aynen valla yüz verdikçe tepene çıkıyorlar bende ağızlarının paylarını verip engelledim hepsini 😂😂
Msjların hepsini tam okuyamadım da kayınvalidelerini mi engelledin 😀😀😀

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Denicem kuzucum. Denemediğim kalmadı insan vicdan yapıyor sonradan da. Kendimi strese soktum müsade ettim şimdi kızımı emziremiyorum :(

Msjların hepsini tam okuyamadım da kayınvalidelerini mi engelledin 😀😀😀
Tabiki kuzum ister istemez annesin o bebiş senin kanından beslendi üzülür sıkıntıya girersin ama sakin kalmaya çalış. Evet kaynanam ve görümlerimi engelledim 3 senede çekmediğim kalmadı hep alttan aldım baktım tepemdeler son noktayı koydum 😁

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki kuzum ister istemez annesin o bebiş senin kanından beslendi üzülür sıkıntıya girersin ama sakin kalmaya çalış. Evet kaynanam ve görümlerimi engelledim 3 senede çekmediğim kalmadı hep alttan aldım baktım tepemdeler son noktayı koydum 😁
Hahaha çok iyi ya eşin birşey demiyor mu peki. En son gittigimizde arya çok aglamıltı babalar gününde anlatmıştım ya eşim arabayı biraz uzaga park etmiş yürürken söylenerek yürüdüm ama çok sinir olmuştum insan geriliyor çok fazla, agladı kızım. Kaynanam çocuk o aglar panik yapma diyip diyip durdu. Özcanı arıyayım gelemedi gidelim biz dedim görümcem aaaa kardeşimi görmeyim mi çocuk o aglar dedi. Bana Bi geldiler bizi bıraksın gelsin o zaman abla kardeşini görmüş olursun dedim. Yolda hepsini söylenerek yürüdüm kaynanamda arkadan geliyormuş o günden sonra hiç aramadı 😀😀😀 Ama insan Bi yerden sonrasında patlıyor ben 2.5 yıllık evliyim kayınvalidem ilk zamanlar çok iyiydi psikologa, gidiyordu ilaç kullanıyordu. Gitmeyi bıraktı takıntılı Bi hale dönüştü dedigi olucak modda babayla da hep kavgalılar adam artık bıkmış çenesinden. Dogumu gece 3 de yaptım sabahında, geldiler. Abiler flan arkadaşlar vardı kalabalık diye annem hepsi çıktı.Eşimin babası Annesi görümcem burcu vardı. Kızım yakınımda ama Kucagıma alıcak posizyonda degildim. Burcu gelip gidip elliyor burcu elleme ablacım daha çok küçük dedikçe sürekli ekleyip duruyor ben uyardıköa kayınvalidem aaaa çocuk o kadar sabretti dogsun diye ne yapsın ellicek tabi dedi.Daha çok küçük büyüyünce artık daha 24 saati geçtim 12 saat bile olmadı dogalı dedim. Burcu kızımı aglattı hızlı dokundu yüzüne en sonunda baba patladı çekin artık şu burcuyu ufacık çocuk yazık ya dedi. Adamı dinleyen olmadı sinir oldu çıktı gitti. O günden sonra burcudan nefret etmeye başladım bana birşey söylüyor ya Allahım Affetsin yüzünü görmek istemiyorum. Çok seviyordum ama şuan nefret ediyorum.

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
Benim ki de gelip meme mi ekleyip sonra sütü yok bunun diyodu ve 3. Günden itibaren gelin hani. Kalk yemeğini yap diyodu ki 2 kuzi da.gelmisti onların bana bakması gerekirken ben 4 üne yemek yapmaya başlamıştım o yüzden bu gebeligimde almicam eve
Bizlerde de az yok vallahi.sen dersen ki benim ağrım var yapamam ahlasan oflasan dayanamıyam ağrım çok desen.öğlelerine öğle yapmak lazım.ağrımasan da ağrıyorum demek gerekir.sen ağrın sızın olduğu halde kalkıp onlara yemek yapdın.daha çok şey beklerler senden.bende kaynanamdan öğrendim vallaha.kadın işine yaramayan bişey olduğu an kendini ne hallere sokuyo🤦‍♀️bi ata sözü vardır " düşmanı kendi silahıyla vuracaksın " diye.düşman değiller ama.hepsi aynı olmuyo kötüye de yerini bildirtmek lazım.o nasılsa öğle olmakla yapacaksın çok basit.ben bişey bilmiyodum 19 yaşında gelin gelmişim.kaynanam laf atıyo ara sıra."gelinler gelir 1 2 çocuk yapar dilleri uzar ".🤦‍♀️bana demiyo ama lafı bana atıyo.ben de hep derim ki yazık gelinin dilini karnında koydunuzmu ki illaki dartıp çıkaracakaınız.kötü kaynana çıkartır gelinin dilini.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar