Acaba herkesin kaynanası mı böyle

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepkoroglu42 tarafından oluşturulan Acaba herkesin kaynanası mı böyle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,745 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acaba herkesin kaynanası mı böyle
Konbuyu başlatan Zeynepkoroglu42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza &ramazan

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
Bizlerde de az yok vallahi.sen dersen ki benim ağrım var yapamam ahlasan oflasan dayanamıyam ağrım çok desen.öğlelerine öğle yapmak lazım.ağrımasan da ağrıyorum demek gerekir.sen ağrın sızın olduğu halde kalkıp onlara yemek yapdın.daha çok şey beklerler senden.bende kaynanamdan öğrendim vallaha.kadın işine yaramayan bişey olduğu an kendini ne hallere sokuyo🤦‍♀️bi ata sözü vardır " düşmanı kendi silahıyla vuracaksın " diye.düşman değiller ama.hepsi aynı olmuyo kötüye de yerini bildirtmek lazım.o nasılsa öğle olmakla yapacaksın çok basit.ben bişey bilmiyodum 19 yaşında gelin gelmişim.kaynanam laf atıyo ara sıra."gelinler gelir 1 2 çocuk yapar dilleri uzar ".🤦‍♀️bana demiyo ama lafı bana atıyo.ben de hep derim ki yazık gelinin dilini karnında koydunuzmu ki illaki dartıp çıkaracakaınız.kötü kaynana çıkartır gelinin

Benim kaynana da özele gidiyorum diye bozuk kendisi evde doğurmuş bana ciddi ciddi ben seni evde doğurturum diyo doğuma 10 gün var hala kabullenemedi bi de 40 gün yanında durcam demez mi. Bir zıbın almadı daha ilk torunu görümcemin eskilerini saklamış onları verdi. Baktığı çocuk vardı onun küvetini beşiğini vermek için çabaladı durdu burnumdan geldi hamilelik ama sonrası daha kötü olacak gibi Allah hepimizin yardımcısı olsun
Bizde öğle bi durum olduğunda.tabi getirebilirsin kimin neyi varsa getir zaten siz almazsınız elalem kendine alıyo artıklarını vere biliyo biz kendimiz için alamıyoz getir getir onlar bizden iyi eksiyiz biz,senin oğlun başaramaz zaten çocuğuna 1 2 bişey almayı.böyle dediyimde yedi katını yandırıyo getirmiyo.getirdiyinde de zaten orayı burayı silip atıyorum giydirmiyorum.senin oğlun onun kocasından eksik dediyimde fena oluyo.niye onlar ala biliyo biz ala bilmiyelimki?geçimimiz aynı fazlalıkları yox.kendinizi niye eziyorsunuz yaa 1 2 şey alınca nolacak?ala biliyorsanız alın ala bilmiyosanız hiç olmazsa çenenizi kapatın🤦‍♀️anneler böğle yapınca kocalar ne yapsın onu yetişdiren anneye bakın hele🤦‍♀️ben kaç kere demişim sen kadınsın sen beni anlamadıkdan sonra ben senin oğlundan ne bekleyeyim?o da düşünüyo annem yaşı başlı kadən bi bildiği var demekki.🤦‍♀️ah bu kaynanalar kendiıeri de gelin olmuşal ama hiç halden anlamazlar.bizde öğle olurmuyuz acaba?🤔😁

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kız öylesi adam nasıl sevilmesin ne varsa kaynanalarda görümlerde var zaten ama kayınbabaların fenalarıda arada çıkıyor tabi 😂 kadın sen lohusayken çenesini tutmadığı için senin çok gıcığına gitmiş evet ah o çeneleri varya toprak kapatacak 🤦🏻‍♀️ benim kaynanam ve görümlerimin yaptıkları kötülükleri anlatsam 3 senede yaptıkları rekorlar kitabına girer 😂 o yüzden fazla konuşmamayı tercih ediyorum benden ve çocuğumdan uzakta bulsunlar belalarını kendileride çocuk büyütüyor Allah gözüme göstersin diyorum
Kıyamam ben sana Allahından bulsunlar inşallah. Kötülük yapınca ellerine ne geçiyor acaba çok merak ediyorum. Kız, benim kayınvalide de fena takıntılı dedigim dedik eşimden korkmasa neler olur kimbilir çok merak ediyorum 😀

Hellboy.

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar merak ediyorum tek benim ki mi böyle 43 günlük bebeğim dün bize kayınvalidem geldi hemen direk yapıştırdı küçük sütün yaramıyor diye ki bebeğin kilo alımı çok iyi dün bide oturturur gibi yaptı oturtma dedim o oturmuyor mu daha diyor 1.5 aylık çocuk oturur mu Allah aşkına geyregi batmış çocuğun burda Allah tan yaşlı teyze var da o yaptı ondan sonra rahatladı onlar gittiğinden beri huzursuz çocuk

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar merak ediyorum tek benim ki mi böyle 43 günlük bebeğim dün bize kayınvalidem geldi hemen direk yapıştırdı küçük sütün yaramıyor diye ki bebeğin kilo alımı çok iyi dün bide oturturur gibi yaptı oturtma dedim o oturmuyor mu daha diyor 1.5 aylık çocuk oturur mu Allah aşkına geyregi batmış çocuğun burda Allah tan yaşlı teyze var da o yaptı ondan sonra rahatladı onlar gittiğinden beri huzursuz çocuk
Hay hepsi aynı benimki de göğüs ucuna kadar karisirdi da ben lafımi ettim herkes yerinde dursun haddini bilsin .. sonra bana çocuk konusu olunca bizim gelin atmaca gibi olur çok korumacı der oldular 😂 bnm canıma minnet Kaynanalar oğullarının gözünde daha da kıymetli olma derdinde sanırım benimde ilerde iki gelinim olacak hicbi zaman böyle olmycam ..yiyip içip gezelim banane onların artıklarından eksileri den önemli olan cocuklarim huzurlu mutlu olsun gözlerindeki ışık varoluşun sanki ben mi nikah bascam geline 🙈 benim kaynana gleip oğluma Afrikalı gibi olmuş aç mı birakiyorsunuz bile dedi beceremiyorum diyecek ya 🙈 oğlu da her onunda kuzu çeviriyorum ona lokma vermiyoru anne ne diyorsun sen ya biz ikimizde zayifiz çocuk anaya babaya çeker sonuçta top gibi boğum boğum olacak değil ya dedi sağolsun o son oldu 😂 şuan 8 yaşında ogulum aynı babası gibi uzun çubuk gibi 🙈hiç enine gitmez

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kıyamam ben sana Allahından bulsunlar inşallah. Kötülük yapınca ellerine ne geçiyor acaba çok merak ediyorum. Kız, benim kayınvalide de fena takıntılı dedigim dedik eşimden korkmasa neler olur kimbilir çok merak ediyorum 😀
Allah'tan eşinden korkuyormuş😂 valla kuzum Allah yardımcın olsun seninde bu aile işlerinde dışardan 3. Şahıslarla uğraşmak gerçekten çok zor. Evliliğin ne olduğunu sayelerinde anlayamıyorsun

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Allah'tan eşinden korkuyormuş😂 valla kuzum Allah yardımcın olsun seninde bu aile işlerinde dışardan 3. Şahıslarla uğraşmak gerçekten çok zor. Evliliğin ne olduğunu sayelerinde anlayamıyorsun
Aynen canım benim 3. Şahıs girdi mi işin içine dedigin gibi evlilik tepe taklak oluyor. Allahım akıl fikir versin fena olan kayınvalidelere... Kötülük yapınca eline ne geçiyor öylelerinin gerçekten anlamıyorum.

Emine kilic

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynanamla iyi çok şükür de bizler ister istemez cephe alıyoruz. Neden oluyo bilmiyorum ama kayın valdemin yaptığı gözümüze batarken annemiz aynı hareketi batmiyo onlar içinde öyle kızları yapsa bir şey yok gelinler yapınca gelin oluyor. O yüzden herkesi olduğu gibi kabul edecez napalim. Bizlerde öyle oluyoruz kız kardeşimin oğlu emzigimizi alsa guluyorum ama gorumcemin kızı alınca sinirleniyorum birazda birini sevmiyorsan yaptığı herşey gözümüze batiyornbence

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Ya göze batmak değil de hemen gelir gelmez lafı çakıyor sanki garezine yapıyor gibi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hay hepsi aynı benimki de göğüs ucuna kadar karisirdi da ben lafımi ettim herkes yerinde dursun haddini bilsin .. sonra bana çocuk konusu olunca bizim gelin atmaca gibi olur çok korumacı der oldular 😂 bnm canıma minnet Kaynanalar oğullarının gözünde daha da kıymetli olma derdinde sanırım benimde ilerde iki gelinim olacak hicbi zaman böyle olmycam ..yiyip içip gezelim banane onların artıklarından eksileri den önemli olan cocuklarim huzurlu mutlu olsun gözlerindeki ışık varoluşun sanki ben mi nikah bascam geline 🙈 benim kaynana gleip oğluma Afrikalı gibi olmuş aç mı birakiyorsunuz bile dedi beceremiyorum diyecek ya 🙈 oğlu da her onunda kuzu çeviriyorum ona lokma vermiyoru anne ne diyorsun sen ya biz ikimizde zayifiz çocuk anaya babaya çeker sonuçta top gibi boğum boğum olacak değil ya dedi sağolsun o son oldu 😂 şuan 8 yaşında ogulum aynı babası gibi uzun çubuk gibi 🙈hiç enine gitmez
Ayy ne güzel ya bizim ki destekler ama hiv lafını etmedi yanımda

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen canım benim 3. Şahıs girdi mi işin içine dedigin gibi evlilik tepe taklak oluyor. Allahım akıl fikir versin fena olan kayınvalidelere... Kötülük yapınca eline ne geçiyor öylelerinin gerçekten anlamıyorum.
Amiinn inşallah. Henüz ellerine ne geçmiş bende anlamış değilim ama bu dünyanın birde ahireti var hesap günü gelecek illaki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar