Acaba?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Acaba? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 897 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Acaba?
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar az önce boyle birsey duydum ben sutum çoğalsin diye su içiyordum . Amma sovuksu sütu azaltir ve sonra keser dediler boyle bisey varmi ya?
Öyle birşey yok aksine soğuk su vücuttaki kan damarlarını daraltır ve kan akışını hızlandırır buda beyindeki süt üreten hormonun daha aktif çalışmasını sağlar. Tabi süt üretiminde bebeğin emmesi kadar etkili değil canım

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Öyle birşey yok aksine soğuk su vücuttaki kan damarlarını daraltır ve kan akışını hızlandırır buda beyindeki süt üreten hormonun daha aktif çalışmasını sağlar. Tabi süt üretiminde bebeğin emmesi kadar etkili değil canım
Aynen öyle canım çok doğru ve doğumdan sonra kaç kere denk geldim kadınlar göğüsleri suyla yikiyorlardı sütü gelsin çoğalsın diye ve evet şu tüketerek de süt bayağı arttıyor

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar az önce boyle birsey duydum ben sutum çoğalsin diye su içiyordum . Amma sovuksu sütu azaltir ve sonra keser dediler boyle bisey varmi ya?
Canım yok ya sudan saglıklı ne var sadece yeni doğum yapanlar kırkı çıkana kadar cok soğuk🥶 su içmiyolar diye biliyorum ama sen gene bol bol su iç 🥰

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hayır canım aksine su sütü çoğaltıyor, yani elinden geldiğince bolca su iç , sakın şekerli çay miş oymuş buymuş hiç aldanma şekerli çay sadece kilo yapar, suyunu iç inşallah sütün artar

Tüm sayfalar yüklendi.