Acaba?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Acaba? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 894 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Acaba?
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Tabi vardır öyleleri ama başında fırlatmak diye bişey söz konusu bile değil ben görmedim karşıyım da 🥺yani birçok şeye bende olumlu bakmıyorum mesela banyo yaparken Allah'ım boyundan tutup yukarı çekmek, kalçasından tutup baş aşağı çevirerek sirkelemek bunlar saçmalık tabiki 🤦🏻‍♀️ ama herkesin görüşü ve düşünce şekli farklıdır, zamanla benim doğrum senin yanlışın senin doğrun Benim için yanlıştır , birbirimize yardım ederek fikirleri söyleyerek düzeltebiliriz bunları ☺️
Aynen katılıyorum bende bunlar karşıyım canım one ya bebgın boynu kopacak dıye üdüm patliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım Allah senden de razı olsun 🤲💝 aynn canım birşey olduğunda bende ilk anneme danışırim hiçte pişman olmam çok şükür, iyiki büyüklerimiz var gerçekten 🤗
Ay yok canım annem zeytinyağı kullanarak masaj yapar, ben bebeğimi de güvenle eline verirdim yani öyle güzel ve sakin yapar ☺️💝
Ne guzel işte Allah razı olsun anede 😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ne annem nede kaynanam bi büyüyum yok yanimda yardim edicek kimsem yok bebegimi dogdugu gunden beri tek basima bakiyorum. Benim bebegimin gazi oldugunda sicak havlu koyuyorum bu onu cokk sakinleşdiriyor sonra masaj yaparim. Boylelikle geciyor şükur🌹
Ay çok zor öyle kuzum kıyamam rabbim yardımcın olsun inşallah 🤲 olsun güçlü durmayı öğrenmiş sin , evet canım sıcak havluda iyi gelir 🤗

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Ne annem nede kaynanam bi büyüyum yok yanimda yardim edicek kimsem yok bebegimi dogdugu gunden beri tek basima bakiyorum. Benim bebegimin gazi oldugunda sicak havlu koyuyorum bu onu cokk sakinleşdiriyor sonra masaj yaparim. Boylelikle geciyor şükur🌹
Ay canım Allah yardımcı olsun zor olacak ama alisırsın inşallah Rabbım uzun ömürler versin inşallah bebgine🤲🥰

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Amin canım Allah senden de razı olsun 🤲💝 aynn canım birşey olduğunda bende ilk anneme danışırim hiçte pişman olmam çok şükür, iyiki büyüklerimiz var gerçekten 🤗
Ay yok canım annem zeytinyağı kullanarak masaj yapar, ben bebeğimi de güvenle eline verirdim yani öyle güzel ve sakin yapar ☺️💝
Aynen öyle çok şükür her anlamda iyi ki varlar ❤️❤️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Aynen katılıyorum bende bunlar karşıyım canım one ya bebgın boynu kopacak dıye üdüm patliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne guzel işte Allah razı olsun anede 😂
Benimde valla büyük saçmalık yani 🤦🏻‍♀️Sağol kuzum Allah senden de razı olsun 🤲💝

Tüm sayfalar yüklendi.