Sorum var Acil bakabilirmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sudem2121 tarafından oluşturulan Acil bakabilirmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 561 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bakabilirmisiniz
Konbuyu başlatan sudem2121
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

sudem2121

Kayıtlı Üye
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Amin🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok bekledin mi kaç gün sürdü senin acaba?
Şükür ki gün değil sezeryan başladı bebegi aldlr götürdüler sonra beni diktiler yarım saat sonra yarım saatte öyle bir evrak için bekledim odaya geçtim sonra kızımı getrdlr şükür sende durumlar ne şimdi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Mrb arkadaşlar ben 35 + 2 günlük hamileliğimde bebeğim karnımda çok fazla aşağıda olduğunu söyledi doktor.. ve normal doğum uygun olmadığı için acil sezeryana alındım. Şuan bebeğimin ciğeri gelişmediği için yatışını yaptılar küveze aldılar..acaba bu durumu yaşayan var mı? Bebeğim için endişeleniyorum , onu kucağıma alamadım daha 😔 bu durumu yaşayanlar acaba bebeğine kaç gün içinde kavuştu?
Sağ saglim yavrunu inşallah kucağına alırsın canım tez zamanda benim hamileyken yapıldı ciğer geliştirici iğne birde doğumda sonra

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Mrb arkadaşlar ben 35 + 2 günlük hamileliğimde bebeğim karnımda çok fazla aşağıda olduğunu söyledi doktor.. ve normal doğum uygun olmadığı için acil sezeryana alındım. Şuan bebeğimin ciğeri gelişmediği için yatışını yaptılar küveze aldılar..acaba bu durumu yaşayan var mı? Bebeğim için endişeleniyorum , onu kucağıma alamadım daha 😔 bu durumu yaşayanlar acaba bebeğine kaç gün içinde kavuştu?
Canım Allah tez vakitde şifasını versin inşaallah çok kalmaz kuvezde kavuşursunuz🤲 Rabbim kimseyi evladıyla imtahan etmesin 🤲❤️

Kuzum oğlum erken geldi benim 34 haftalıkken ve kuvezde sadece 1 gün kaldı ve kızımda da gene tedbir amaçlı iğne yapıldı ama kuzum 38+5te geldi
Rabbim bağışlasın canım benim kaç kiloyla doğuldu?

Kuzum oğlum erken geldi benim 34 haftalıkken ve kuvezde sadece 1 gün kaldı ve kızımda da gene tedbir amaçlı iğne yapıldı ama kuzum 38+5te geldi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım Allah tez vakitde şifasını versin inşaallah çok kalmaz kuvezde kavuşursunuz🤲 Rabbim kimseyi evladıyla imtahan etmesin 🤲❤️

Kuzum oğlum 3.10 Gr doğdu kızım ise 2.400 Gr doğdu
Amin kuzum cümlemizin evladını Rabbim bağışlasın 🤲🙏♥️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım
Daha gelişimini tamamlayamadıgi için kuveze almak zorundalar bikacgune verirler inslahh sana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar