Acil bakar mısınız kizlarrr...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Acil bakar mısınız kizlarrr... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,542 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bakar mısınız kizlarrr...
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaa dogumla derken nasil yani illa olur mu böyle ayyy Allah yardımcımız olsun o zaman işimiz zor balim ☹🤰
Aynen kuzum tamamen gebelikte ortaya çıkan bir şey ama biz bu mükemmel göbeklerden göremiyoruz doğumdan sonra görüyoruz 😂😂bende doğumdan sonra fark ettim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa dogumla derken nasil yani illa olur mu böyle ayyy Allah yardımcımız olsun o zaman işimiz zor balim ☹🤰
Aynen kuzum tamamen gebelikte ortaya çıkan bir şey ama biz bu mükemmel göbeklerden göremiyoruz doğumdan sonra görüyoruz 😂😂bende doğumdan sonra fark ettim

AdemOya

Kayıtlı Üye
rank

Diycek bisey bulamıyorum sadece korkum arttı balim 😫ben olmam olamam olmamalıyım insaAllah☹

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Sırf bu durumlarla karşılaşmamak için normal doğum istemiyorum canım çok geçmiş olsun şimdi iyicene korktum😫
Her insan da aynı olmuyor ki kuzum her dogumun kendine göre bir zorluğu var ama bence en güzel doğum normal doğum anlık saatlik ağrılar sadece kuzum tabi sana diyorum bende de korku yok dgl fakat kendi kendimi teselli ediyorum korkumu yenmek için iki tane de normal doğumum var üstelik benim hemde baya kolay olmuştu herseyim bakalım bu kız biraz nazlı gebeyken başladı sorunlar inş Rabbim bütün annislere kolay doğumlar nasip eder kuzum💕❣️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Sırf bu durumlarla karşılaşmamak için normal doğum istemiyorum canım çok geçmiş olsun şimdi iyicene korktum😫
Zor valla kuzum.rabbim doğum yapanların yardımcısı olsun 🤲🏻

Aynen bana, çok fazla ilaç yazmıştı doktorum. Hatta bitince msj attım gitmeden reçeteyi msj olarak atmıştı sagolsun. Merak etme geçiyor canım benim.
İnşallah kuzum geçer bazılarında gecmiyormus

Zuhal23

Kayıtlı Üye
rank
Yeni doğum yaptım bugün zorlanmadan büyük abdestimi yaptım az önce lavaboda makatima yakın rahmin sonunda sağdan sola uzunlama et parçası gördüm kızlar bu ne acaba geçer mi 🤔 hemoraoit diyenler var görünce moralim bozuldu ya zaten dikislerim var iyilesmeye çalışıyorum bu et parçasını da görünce moralim alt us
Kızlar no panik :)) aynısı bende de çıktı ve kanamalı şişmeli falan doğumda yada doğum yaptıktan sonra birçok kişide çıkıyor zaten normal ...
Şimdi şöyle yapıyorsunuz bir leğene sıcak su koyup içine oturun bayağı iyice yumusasin ve sonra evde kantaron yağı varsa yada vazelin yada basur kremi ben kantaron kullanmıştım birde evde basur kremi vardı onu banyodan çıktıktan sonra hemen makat bölgesine kremi şurup yuvarlayarak o et parçasını yavaş yavaş masaj yaparak içeriye doğru koyun bu işlemi birkaç gün yapın hemen geciyoe ilk yapmada bile benim bayağı geçmişti üç dört gün yaptım geçti çok şükür yoksa bende doktora gidecektim ...

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar no panik :)) aynısı bende de çıktı ve kanamalı şişmeli falan doğumda yada doğum yaptıktan sonra birçok kişide çıkıyor zaten normal ...
Şimdi şöyle yapıyorsunuz bir leğene sıcak su koyup içine oturun bayağı iyice yumusasin ve sonra evde kantaron yağı varsa yada vazelin yada basur kremi ben kantaron kullanmıştım birde evde basur kremi vardı onu banyodan çıktıktan sonra hemen makat bölgesine kremi şurup yuvarlayarak o et parçasını yavaş yavaş masaj yaparak içeriye doğru koyun bu işlemi birkaç gün yapın hemen geciyoe ilk yapmada bile benim bayağı geçmişti üç dört gün yaptım geçti çok şükür yoksa bende doktora gidecektim ...
Sonradan çıkmadı mı peki cnm

Nasıl oturcaz ki oturamiyirum ben .. ayakta tuvaleti yapıyorum 😔

Zuhal23

Kayıtlı Üye
rank
Sonradan çıkmadı mı peki cnm

Nasıl oturcaz ki oturamiyirum ben .. ayakta tuvaleti yapıyorum 😔
Hayır sonradan çıkmadi bir daha tabi dikkat de ettim kabız falan olmamaya zorlanmamaya çünkü kabız olunca zorlanınca her defasında kanama oluyordu..
Nasıl oturamiyorsun canım yani kovada falan da otursan olur o zama. Sıcak suyun buharı gelsin önemli olan o bölgenin iyice yumuşaması sonra ayakta da tuvalet pozsyinunda Durup yapabilirsin inşallah geçer seninde canım

AdemOya

Kayıtlı Üye
rank
Her insan da aynı olmuyor ki kuzum her dogumun kendine göre bir zorluğu var ama bence en güzel doğum normal doğum anlık saatlik ağrılar sadece kuzum tabi sana diyorum bende de korku yok dgl fakat kendi kendimi teselli ediyorum korkumu yenmek için iki tane de normal doğumum var üstelik benim hemde baya kolay olmuştu herseyim bakalım bu kız biraz nazlı gebeyken başladı sorunlar inş Rabbim bütün annislere kolay doğumlar nasip eder kuzum💕❣️
Amin balim tüm hamileler için de kolaylık olsun, ama ben normal doğumdan korkuyorum ne bilim çevremde yapanlar var diolar çok zor sezeryan daha iyi Ama zaten bizim elimizde olan bisey değil doktor ne derse hayırlısı o olsun🤰

Tüm sayfalar yüklendi.