Sorum var Acil bakarmısınız🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nezihe Çiçek tarafından oluşturulan Acil bakarmısınız🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 858 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bakarmısınız🥺
Konbuyu başlatan Nezihe Çiçek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tunarın annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla keşke kalsaydım çünkü dinlenmekle geçmiyor bakıcam daha kötü olursam mecburen yine gidicem

Amin amin inşallah Allah razı olsun
İnşallah olmazsın canım bol bol dinlen sana tavsiyem lavabo harici kalkma yerinden çok kötü olursan direk git

Nezihe Çiçek

Kayıtlı Üye
rank
Keske kalsaydin. Kadin dogumda sanirim erkek refakatci de zaten almiyorlar. Ben de erken dogum tehditi yuzunden hastanede kaldim, esimi kabul etmediler, annemin de misafiri var diye tek basima refakatcisiz kalmıştım
Evet bizim burdada kabul etmiyorlar peki sana ne gibi tedavi uyguladılar durdurabildilermi

Ağrın var mı peki canım şuan
Yani çok aşırı yok şuan ama böyle aniden sertleşiyor taş gibi oluyor bi tutuyor bi bırakıyor anlamadım bende

M

Misafir41

Guest
Evet bizim burdada kabul etmiyorlar peki sana ne gibi tedavi uyguladılar durdurabildilermi

Yani çok aşırı yok şuan ama böyle aniden sertleşiyor taş gibi oluyor bi tutuyor bi bırakıyor anlamadım bende
Evet 31 haftalikken 5 gun yattim, ciger gelistirici 2 doz igne vurdular 24 saat aralikla, kasilma onleyici haplar kullandim, kan testlerindeki eksiklere gore de ilac kullandim. 6 hafta sonunda 37+0 da kasilma onleyici ilaci biraktim, 37+5 de dogum yaptim. Refakatci muhabbetine takilma hastanede hemsireler vs cok yardimci oluyorlar. Sadece sağlığını ve bebegini düşün, ona gore hareket et. Kul sıkışmayınca Hızır yetismezmis. Allah yardimini yollar sana sen sadece kendine odaklan.

Nezihe Çiçek

Kayıtlı Üye
rank
Evet 31 haftalikken 5 gun yattim, ciger gelistirici 2 doz igne vurdular 24 saat aralikla, kasilma onleyici haplar kullandim, kan testlerindeki eksiklere gore de ilac kullandim. 6 hafta sonunda 37+0 da kasilma onleyici ilaci biraktim, 37+5 de dogum yaptim. Refakatci muhabbetine takilma hastanede hemsireler vs cok yardimci oluyorlar. Sadece sağlığını ve bebegini düşün, ona gore hareket et. Kul sıkışmayınca Hızır yetismezmis. Allah yardimini yollar sana sen sadece kendine odaklan.
Çok şükür çok erken doğurmamışsın inşallah bende erken doğurmam 🥺

Tunarın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam aleykum kızlar 30 haftalık hamileyim kaç gündür ara ara sancılanıyordum bide karnım sertleşiyor sürekli doktora gitmedim normaldir dedim bugün de sabah namazı için kalktığımda hafif kahverengi kırmızı aradı bir leke gördüm eşim normaldir bisey olmaz dedi sizce neyapmalıyım bide bende mantar enfeksiyonu var ondan kaynaklanmış olabilirmi kafam çok karışık 😑
Meraba.doktora git canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar