Sorum var Acil bakın lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Acil bakın lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 807 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bakın lütfen
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
Sonuçlarında enfeksiyon çok çıkmış bide idrarda protein çıktı o ne dir çıkmaması lazım dedi doktor üroloji gitmelisin dedi sana bakıp temizleyecekler anlamadim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sonuçlarında enfeksiyon çok çıkmış bide idrarda protein çıktı o ne dir çıkmaması lazım dedi doktor üroloji gitmelisin dedi sana bakıp temizleyecekler anlamadim
Bir proteinüri, idrarda anormal protein (esas olarak albümin) varlığına karşılık gelir. Bu anormallik, vakaların çoğunda böbrek hasarını gösterir, ancak bazen idrar yolu enfeksiyonu veya şeker hastalığından da kaynaklanabilir. Tarama genellikle idrar şeritleri ile yapılır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir proteinüri, idrarda anormal protein (esas olarak albümin) varlığına karşılık gelir. Bu anormallik, vakaların çoğunda böbrek hasarını gösterir, ancak bazen idrar yolu enfeksiyonu veya şeker hastalığından da kaynaklanabilir. Tarama genellikle idrar şeritleri ile yapılır
Yani enfeksiyon dan dolayı da çıkmış olblr

Aynen işte doktora git biz ne desek doğru olmayabilir İnternetten de bir baksana
Baktım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mesajınız
Aynisi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar