Sorum var Acil bilgi lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Acil bilgi lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,198 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bilgi lütfen
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin canım cok tesekkur ederim allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Süt içmeye yoğurt yemeye çalışıyorum canım haklısın Allah razı olsun
Rica ederim kuzum sendende Allah razı olsun 🥰

Canım Tansiyon düşüklüğünü yaklaşık 1 aydır yaşıyorum. Bol su iç, kendini yormamaya, çok fazla ayakta kalmamaya özen göster, böylesi durumlarda sol tarafına uzan ayaklarını kalbinden yukarda olacak şekilde yukarda tut yastık koy yani
2.5 litre su içiyorum
Yorma konusunda fark etmiyorum.
Hep gebelikte sol tarafıma yatarım
Hamile yastığımda var canım ve cok agrım alt tarafımda komple rahim iç dış agrı cekiyorum bacak aramı ne açabiliyorum ne kapatabiliyorum anlamadım korkutuyor bu durum beni :(

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
2.5 litre su içiyorum
Hamile yastığımda var canım ve cok agrım alt tarafımda komple rahim iç dış agrı cekiyorum bacak aramı ne açabiliyorum ne kapatabiliyorum anlamadım korkutuyor bu durum beni :(
Bebeğim kaç haftaliktin doktoruna bir danış cnm

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
2.5 litre su içiyorum
Yok kuzum bacak arana koyma yastığı orda eksik yazmışım normal otur bacaklarını uzat ve ayaklarının altına yastık koy. Çok ayakta kaldığında veya kendini yorduğunda olur bu durumlar.Ağrıların için ılık duş, magnezyum ve kalsiyum takviyesi, süt ve süt ürünleri, parol iyi gelecektir.

Yok kuzum bacak arana koyma yastığı orda eksik yazmışım normal otur bacaklarını uzat ve ayaklarının altına yastık koy. Çok ayakta kaldığında veya kendini yorduğunda olur bu durumlar.Ağrıların için ılık duş, magnezyum ve kalsiyum takviyesi, süt ve süt ürünleri, parol iyi gelecektir.
Teşekkür ederim canım allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğim kaç haftaliktin doktoruna bir danış cnm
32 haftam bitti 33 terim 32+1

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 gündür iştahsızlık mide agrısı çekiyordum dr söyledim ilaç söyledi aksma eşim getirene kadar sancı cektim uyuyunca biraz geçmiş gibiydi baktım elim ayağım boşalıyor bi tansiyon şeker bakayım dedim böyle çıktı tıpa göre normal ama bünyeye göre normal degil benim ki 10.6 11.6 dan yukarısı ve asagısı sarsıyor kötü oluyorum şimdi de merdiven çıktım lavaboya gittim otururken yürürken bir agrı oldu çatı kemiğimde suan sol bacakla rahmim arası var
Kuzum tansiyondan pek anlamıyorum ama şekerin fena değil kimi doktora göre 120 üzeri olmayacak şeker kimine göre 140 üzeri olmayacak.. benim doktorum 140 üzeri olmasın demişti.. ki ben baya oldu sekerimi hiç ölçmuyorum bu aletle kafayı yemiştim sürekli bakıp duruyordum.. sana tavsiyem aşırıya kacmiyorsan diyet uyguluyirsan sürekli bakıp moralini bozma bu yaşadığın ağrılarda çok normal bebeğin büyüyor ve baskı uyguluyor ki sen daha sonları gör daha da ağrıların olur geçmiş olsun kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.