Acil cevap bekliyorum sizden kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selvi can tarafından oluşturulan Acil cevap bekliyorum sizden kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,696 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil cevap bekliyorum sizden kızlar
Konbuyu başlatan Selvi can
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gultl2411

gultl2411

Kayıtlı Üye
rank
Hadi gözün aydın, Allah sağlıkla kavusmayi nasıp etsin. Dikkat et kendine, bol bol su iç ihmal etme.
Amin inşallah bekleyen herkese nasip etsin bol bol su iciom zaten hamile olduğundan beri istemsiz şişe şişe su jciom
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hadi gözün aydın, Allah sağlıkla kavusmayi nasıp etsin. Dikkat et kendine, bol bol su iç ihmal etme.
Kızlar idrar yolu enfeksiyonu için hastaneye gitmiştim cuma günü ama akıntı daha fazla olmaya başladı doktor ilca verdi kaşıntı biraz eksildi ama akıntı da değişen bişey olmadı hatta daha çok gelmeye başladı sizce ne yapmalıyım neyden kaynaklanıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar idrar yolu enfeksiyonu için hastaneye gitmiştim cuma günü ama akıntı daha fazla olmaya başladı doktor ilca verdi kaşıntı biraz eksildi ama akıntı da değişen bişey olmadı hatta daha çok gelmeye başladı sizce ne yapmalıyım

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar