Acil cevap hanimlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Medine25 tarafından oluşturulan Acil cevap hanimlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,527 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil cevap hanimlar
Konbuyu başlatan Medine25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Medine25

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
ben 29+4 günlük gebeyim enfeksiyonum varmış doktor bana gyno-fem diye bir fitil verdi birde antibiyotik wincef adında bunları kullananan varmı bir zararı olur mu acaba bebeğe
Canım bende 29 haftalık hamileyim doktorum bana da fitil verdi bu ikinci kez kullandığım fitil.zararli olsa doktor vermez diye düşünüyorum

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
ben 29+4 günlük gebeyim enfeksiyonum varmış doktor bana gyno-fem diye bir fitil verdi birde antibiyotik wincef adında bunları kullananan varmı bir zararı olur mu acaba bebeğe
Banada fitil vermişti hamileyken adını hatırlamıyorum ama canım zararlı olsa Dr vermez ama ben kullanamadım fitili korkmuştum ilk gebeliğimdi sonra başka ilaç vermişti onunda adını hatırlamıyorum şuan fitil kullananlar var ama dediğim gibi zararlı olsa Dr vermez zaten

Medine25

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 29 haftalık hamileyim doktorum bana da fitil verdi bu ikinci kez kullandığım fitil.zararli olsa doktor vermez diye düşünüyorum
Üç günde bir atılacak bir fitil verdi seninde öyle mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banada fitil vermişti hamileyken adını hatırlamıyorum ama canım zararlı olsa Dr vermez ama ben kullanamadım fitili korkmuştum ilk gebeliğimdi sonra başka ilaç vermişti onunda adını hatırlamıyorum şuan fitil kullananlar var ama dediğim gibi zararlı olsa Dr vermez zaten
Bende senin gbi korkuyorm o yüzden cesaret edemiyorum ya halta verdi 24 saatte bir icilcek oda duruyor öyle

Medine25

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin gbi korkuyorm o yüzden cesaret edemiyorum ya halta verdi 24 saatte bir icilcek oda duruyor öyle

Günde bi tane 1 hafta kullandım
Adi neydi acaba çok huzurszm bilemedim yani

Günde bi tane 1 hafta kullandım
Adi neydi acaba çok huzurszm bilemedim yani

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bir kere fitil vermişti bir kere toz gece yatmadan suyla karıştırıp içmiştim bunlar zaten hamileler için verdikleri ilaçlar canım bir zararı olmaz merak etme

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kullanmazsan zararı okur doğum kanalında enfeksiyon kalırsa soğum sırasında bebeğine geçebilir düzenli kullanıp kontrolü ihmal etme canım

Kızlar bendede enfeksiyon vardı 30 haftada fitil kullandım ama. Enfeksiyonum geçmemiş olacakki doğum kanalında oğluma geçti enfeksiyon yoğun bakımda yattı enfeksiyon aşırı ilerlediği için sepsis teşhisi kondu kakasını yuttuğu ciğerlerine gittiği için hem pnömoni hem sepsis tedavisi gördü 1 günlükken bir dünya antibiyotik kullanmak zorunda kalındı o yüzden ilaç verdiler diye tedirgin olup kullanmamazlık yapmayın verilen antibiyotikler hamilelere uygun ayrıca fitil güvenlidir içeri attığınız ilacın bebeğinize gitme ihtimali yok orada duran nışanın görevi zatenn dışsrıdan gelecek dış etkeni engellemek

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
Canm bend3 de enfeksiyon cıktı doktor kac defa antibiyotik Verdi ve kullandım enfeksiyon bebek için çok zararlı özellikle suyunu patlatabilir allah korusun doktorum anlattı ve araştırdım gerçekten hem zararı olsa vermez doktor bence kullanmalısın yine de sen bılıyon

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar