Sorum var Acil cevap lütfen

• Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
  • Toplam 41 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Adsız anne adayı tarafından oluşturulan Acil cevap lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,805 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil cevap lütfen
Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Salı günü aşı aptırdık daha üç gün geçmedi bende sizi dinledim yaptırmadım benim kaynana herşeyi çok bilir coguda yanlış bilgiler bence aşıya gitmeden önce banyosunu yaptırmıştım sadece elleri yapış yapış oluyo ağzına getirdiği için onun dışında kokmuyo zaten bebeğin kirinden nolcak sürekli bı bahane buluyo zaten evladima bacağı eğri dedi alnı çok açık kel gibi dendi kilosu az doğdu diye laf söyledi bana benzediğini kabullenmedi oğluma benziyo oğluma benziyo dedi dedi görenler hayır benzemiyo deyince zoruna gitti bana ters ters bakışı var amann neler neler hanımlar Allah ıslah etsin
Allah'ım ya ee çocupu sen doğurdun annesi sensin ya tabşki sana benziyecek bu kadar beğenmiyorsa gelip etmesin Allah'ım ya insanın torunu baldan tatlı derler ama 🤦🏻‍♀️sanırım sizin kaynana için geçerli değil hep bir laf sokma çabasında yazık!

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Salı günü aşı aptırdık daha üç gün geçmedi bende sizi dinledim yaptırmadım benim kaynana herşeyi çok bilir coguda yanlış bilgiler bence aşıya gitmeden önce banyosunu yaptırmıştım sadece elleri yapış yapış oluyo ağzına getirdiği için onun dışında kokmuyo zaten bebeğin kirinden nolcak sürekli bı bahane buluyo zaten evladima bacağı eğri dedi alnı çok açık kel gibi dendi kilosu az doğdu diye laf söyledi bana benzediğini kabullenmedi oğluma benziyo oğluma benziyo dedi dedi görenler hayır benzemiyo deyince zoruna gitti bana ters ters bakışı var amann neler neler hanımlar Allah ıslah etsin
🤦🤦🤦Diyecek söz bulamıyorum 😏Allah akıl fikir versin İnşaAllah

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Salı günü iki aylık aşılarını yaptırdık birde rota virüsü aşısı yapıldı üç gün banyo yaptırmayın denildi kaynana banyo yaptır kızı diyor yaptırsam bişi oolur mu üç günü geçmedi ama bilemedim korkuyorum yaptirmaya
Yaptırma canım 3 gün geçsin sonra yaparsın çok bilmiş kaynanan herşeyede karışmasın bi zahmet sonuçta sende bir annesin herşeyin en iyisini çocuğun için düşünür yaparsın boşver herkesin her dediğini yapma sen her şeyi daha iyi bilirsin çocuğun için

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Salı günü iki aylık aşılarını yaptırdık birde rota virüsü aşısı yapıldı üç gün banyo yaptırmayın denildi kaynana banyo yaptır kızı diyor yaptırsam bişi oolur mu üç günü geçmedi ama bilemedim korkuyorum yaptirmaya
Yaptırma cnm ıslanırsa iltihap oluşur ve enfeksiyon kapar Allah korusun 3 gün hatta 5 günde dolsun öyle yapasın bebişin duşununu

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Yok yapdirma canım bende oğluma yapdirmisdm iki aylık aşılarını hemşire kesinlikle yapdirma dedi birgün önce yapdrmisdm rota virüs asisida ayin 26 sında olcak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ım sen büyüksün bacağının eğri olmasının yada alnının açık olmasında senin ne katkin olabilirms rabbim öyle vermiş duzelebilirde ben oğluma kundak yapmadım çünkü çok ağladı kundak yapdigimzda katılana kadar ağladı huzursz oldu banada diyoalr ayakları yamuk olur diye he he deyip geçiyorum sende geç kuzum gerçi bana kayınvalidem falan demedi Allah var şimdi ama her kafadan bi ses çıkar gül geç bosver

Son düzenleme:

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Ayy Allah yardımcın olsun canım boşver bu Kaynanalar zaten herşeyi ben bilirim modundan asla çıkamıyolar madem çok biliyolar doktor olsalarmış kesinlikle dinleme aşı yapılan yeri bile ıslak bezle silmeyin diyolar kaldı ki duş aldıracaksın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar