Acil kizlar 22 haftaligim korona aşisi olan var mi gebeyken olacak korkuyoyum bebegime bisey olmaz dimi😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efnan tarafından oluşturulan Acil kizlar 22 haftaligim korona aşisi olan var mi gebeyken olacak korkuyoyum bebegime bisey olmaz dimi😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,875 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil kizlar 22 haftaligim korona aşisi olan var mi gebeyken olacak korkuyoyum bebegime bisey olmaz dimi😥
Konbuyu başlatan Efnan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
22 haftalik gebeyim korona olmalimiyim
Ben ilk doz 21 haftalık 2. Doz 26 haftalık oldum çok şükür bi sorun çıkmadı 30+3 hamileyim. 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi doktorum 3. Doz önermiyor bebeğin gelişmiş baya dedi ve doğumdan sonra olabilirsin dedi özele gidiyorum canm geçmiş olsun 🤗

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Olun tabi sağlığınız için 3. Dozu olacağım ben... bebiş ve kendin için bu ...
29 haftalik hamileyim iki doz aşımı da oldum ve 1haftadir koronayla bogusuyorum aşılı olmama ragmen agir geciriyorum arkadaslar bu öyle bi hastalik ki Allah düşmanımın basina vermesin insani surunduruyor resmen ayrica hamile olduğumuz icin hicbir ilaç kullanamiyoruz bu hastaligi tanidiktan sonra iyi ki de aşı olmusum dedim aşı olmayan anneler kendinizi de bebeğinizi de hic yoktan yere tehlikeye atmayın cunku aşısız anneler ya erken dogum yapiyor yada hayata veda ediyor bu hastalik cok agir bi hastalik

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Kendin arastir kuşum ama madem sormussun fikrimi soyleyeyim kesinlikle ol kar zarar iliskisini iyi degerlendir. Ben cift doz biontek oldum iyi ki olmusum dedim dogumumu da yaptim elhamdulillah . bak burada bile covid servisinde yatip yasam mucadelesi veren arkadaslarimiz oldu. Aksi bir sey de olabilir normal enjeksiyonda bile hastalik kapma ihtimali var ki asida da bazi seyler belki olabilir , kendin karar vericeksin

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
29 haftalik hamileyim iki doz aşımı da oldum ve 1haftadir koronayla bogusuyorum aşılı olmama ragmen agir geciriyorum arkadaslar bu öyle bi hastalik ki Allah düşmanımın basina vermesin insani surunduruyor resmen ayrica hamile olduğumuz icin hicbir ilaç kullanamiyoruz bu hastaligi tanidiktan sonra iyi ki de aşı olmusum dedim aşı olmayan anneler kendinizi de bebeğinizi de hic yoktan yere tehlikeye atmayın cunku aşısız anneler ya erken dogum yapiyor yada hayata veda ediyor bu hastalik cok agir bi hastalik
Çok geçmiş olsun bol bol c vitamini alın... Gercekten zor bir dönemden geçiyoruz... Yoğun bakım ünitesindeki hamile hastalarin çoğunluğu asisiz... İnsanlar aşı olunca hasta olmayacağını düşünüyor hayır ölmemek için aşı oluyoruz hepimiz asilanirsqk virüs yok...

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun bol bol c vitamini alın... Gercekten zor bir dönemden geçiyoruz... Yoğun bakım ünitesindeki hamile hastalarin çoğunluğu asisiz... İnsanlar aşı olunca hasta olmayacağını düşünüyor hayır ölmemek için aşı oluyoruz hepimiz asilanirsqk virüs yok...
Çok sag ol canım evet aynen oyle aşı olmak koronayi engellemiyor ama insaninn yasama sansini arttiriyor cok dikkat edin lütfen insaallah size hic ugramaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar