Acil kizlar yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pervin tarafından oluşturulan Acil kizlar yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,556 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil kizlar yardim
Konbuyu başlatan Pervin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mine

Pervin

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 20 haftalık hamileyim bu gün sabahtan beri sol tarafında belim ve karnım ağrıyor gittikçe ağrılar şiddetleniyor sol bacağım uyuştu israhat etmeme rağmen geçmiyor sebebi ne olabilir hastaneye gitmeli miyim

Pervin

Kayıtlı Üye
rank
Ya vbende 20ci haftadayım benimde sag tarafda agrılarım var bacagıma vuruyor agrı. Geçmiuor ultrasonda hiç bi şey göstermiyor bi şey yok söyledi
Ne zamandır ağrıların var arkadaşım benimde sol taraf ilk defa yaşadım böyle birşey acaba bebek büyüyor ondanmi

Ne zamandır ağrıların var arkadaşım benimde sol taraf ilk defa yaşadım böyle birşey acaba bebek büyüyor ondanmi
Vallahi benim 3cü bebeyim ama şimdi oluyor böyle. Sag tarafım anoden şiddetli sanciyor 5 ayligim sanki dogurucak gibi oluyorum sonra geçiyor işte. Anlamıyom. Bebek yerini deyişdikde oluyor. Ultrasona gitdim hiç bisey yok dedi bana

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Siyatik ağrılar onlar, bebek büyüdükçe omuriliğe baskı oluyor. Bel, kalça, bacak ağrıları ama karın ağrısı farklı bir durum onun için doktora bir görün yine de.

Pervin

Kayıtlı Üye
rank
Siyatik ağrılar onlar, bebek büyüdükçe omuriliğe baskı oluyor. Bel, kalça, bacak ağrıları ama karın ağrısı farklı bir durum onun için doktora bir görün yine de.
Olabilir canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi benim 3cü bebeyim ama şimdi oluyor böyle. Sag tarafım anoden şiddetli sanciyor 5 ayligim sanki dogurucak gibi oluyorum sonra geçiyor işte. Anlamıyom. Bebek yerini deyişdikde oluyor. Ultrasona gitdim hiç bisey yok dedi bana
Benimde 2. Gebeligim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde 2. Gebeligim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar