Acil lutfen kotu kokular

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Acil lutfen kotu kokular başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 970 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil lutfen kotu kokular
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba nasilsiniz?
Burnuma cok kotu kokular geliyor boyle soyliyeyim sogan yokmu duwunun kalmiw cok bowalmiw ve iyrenc bi kokusu oluyor onun benimde buruma surekli o koku geliyor cola iciyorum onun kokusu diyer meyve sulari iciyorum onun kokusu geliyor diyorum parfum sikayim allahim ondanda kotu koku geliyor cildiricam neden boyle oluyor hic anlamadim bawina gelen varmi?

A

Aaaa❤️❤️❤️

Guest
Korona geçirenlerde oluyor genelde koronadan 2 ay sonra meydana çıkıyor şuan bnde yaşıyorum anılarını

Ayşe 1

Kayıtlı Üye
rank
Korona geçirenlerde oluyor genelde koronadan 2 ay sonra meydana çıkıyor şuan bnde yaşıyorum anılarını

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Burnuma cok kotu kokular geliyor boyle soyliyeyim sogan yokmu duwunun kalmiw cok bowalmiw ve iyrenc bi kokusu oluyor onun benimde buruma surekli o koku geliyor cola iciyorum onun kokusu diyer meyve sulari iciyorum onun kokusu geliyor diyorum parfum sikayim allahim ondanda kotu koku geliyor cildiricam neden boyle oluyor hic anlamadim bawina gelen varmi?
Bende 38. Haftadayim bir iki ay önce kovid oldum.Onunla alakalı mı bilmiyorum ama bende de iki haftadır oldu bu durum.Sanki her yer aşırı ekşi hamur kokuyor.Ne yersem ne koklarsam aynı olmaya başladı iğrenç bir şey.Ben de dişlerim enfeksiyon kaptı herhalde ondan koku yapıyor diyordum ama sanırım kovidin etkisi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İyiyim canım sen nasılsın? Üşüttün falan mı acaba? Birkaç gündür benimde boğazım acıyor hasta olacak gibiyim herşeyin tadı değişti sanki. Hasta olunca değişik bir koku alırsın ya sürekli hep öyle. Bebeğe bulaşmadan geçer inşallah.

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bende karona olmuwdum wimdi iyiyiz amma 2 ay once sanirim oyle kecen sigra kokuyordu her yer wimdidide bu lew gibi bi koku anlamadim gitdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 38. Haftadayim bir iki ay önce kovid oldum.Onunla alakalı mı bilmiyorum ama bende de iki haftadır oldu bu durum.Sanki her yer aşırı ekşi hamur kokuyor.Ne yersem ne koklarsam aynı olmaya başladı iğrenç bir şey.Ben de dişlerim enfeksiyon kaptı herhalde ondan koku yapıyor diyordum ama sanırım kovidin etkisi
Bilmedim ki canim bende korona olmuwdum cok wukur iyiyiz wimdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyim canım sen nasılsın? Üşüttün falan mı acaba? Birkaç gündür benimde boğazım acıyor hasta olacak gibiyim herşeyin tadı değişti sanki. Hasta olunca değişik bir koku alırsın ya sürekli hep öyle. Bebeğe bulaşmadan geçer inşallah.
Sagol canim bende iyiyim iyi ol hep yok hastalanmadim hic bi wey yok bu kotu koku diwinda😣rabim acil wifalar versin inwallah cabuk atlatirsin minik kuzuma gecmeden 🤲🏻teyzesi opuyor bal yanaklimi💋💋🤤

...

Moderator
Mod
rank
Canım bana halen soğan balık kokusu kötü geliyor.29 haftalık gebeyim.

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Canım bana halen soğan balık kokusu kötü geliyor.29 haftalık gebeyim.
25 haftalik hamileyim bu gune kadar canim hic urey bulantim olmamiwdi kotu kokular falan hic bi wey wansli hamilelik deye seviniyordum ta ki 15 haftalikima kadar korona oldum cok wukur elhemdurullah bu gunumuzede her wey cok iyi yolunda sadece koronadan sonra 1 ay falan hic koku tad his etmedim sinirlerim acayib bozuldu her weye kendiliyimiden kizmaya bawladim artik son 3 hafdadirda evvel sigara kokusu wimdide curumuw sogan kokusu deliricem resmen 😣😣

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sagol canim bende iyiyim iyi ol hep yok hastalanmadim hic bi wey yok bu kotu koku diwinda😣rabim acil wifalar versin inwallah cabuk atlatirsin minik kuzuma gecmeden 🤲🏻teyzesi opuyor bal yanaklimi💋💋🤤
Corona yüzünden olabilir canım eşimde de bir süre devam etti o koku kaybı vs. Çok sağol canım amin inşallah öperim tabi 😘😘🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar