Sorum var Acil yardım kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Acil yardım kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 680 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil yardım kızlar
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Meraba canlarım yok bugün gidecem nts ye doktora gozukmucem kızlar sadece nts kagidimi gosterecem geçen ki doktora diğerleri para istiyor 500 TL kayıt için onuda vermeem yani nts sancım.cikarsa risk olursa ona göre bilgi veirirler zaten esas doktorum izinli 20 gelicek eğer doğum derse benim doktorla hastane iletisime geçer ona göre ilerleriz yok takmiyorum doğumda hemen girecem cikicam inşallah sağlıkla tek merak ettim su canlarım ikinci sezeryan süresi uzun sürüyor mu birde aynı yerden mi kesecek bilgisi olan var mı bazıları çok hisettmen oran uyuşuk ya diyo doğumların arasında fazla yok diye uyusur gider ayaklanin diyo ay keşke öle olsa canlarım ya dua edin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaynanam bende bu kadın sancım yoksada çıkartır kızımı devamlı kucağa aliyo tekstil işinde calisuyo pazartesi baslicak ise ama maf etti çocuğu simartti alma diyo aliyo bagirtiyo hircinlastiriyo cocougim elinden herşey cekiyo mesela yemek yiyoz ağız kenarini sildirmeyi sevmiyo kızım hemen yemek bittikten sonra siliyom ben nolcak sanki o mendiller hem siliyo hem veriyo kahvaltı yapcaz demi ben veriyom oda veriyo arsız ki anlatamam allhtan kayinbabam yok gitti elelkrifk işine akşam gelir belki bu halimde misafir topluyo bana hizmet o ediyo ama ben dinlenmek istiyorum rahat edemiyorum kızlar ya bir gideydiepazar gider heralde kizimin haline üzülüyorum hiç durmuyo azitti napsam düzelir 21 temmuz da 1 yaşında
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaynanam bende bu kadın sancım yoksada çıkartır kızımı devamlı kucağa aliyo tekstil işinde calisuyo pazartesi baslicak ise ama maf etti çocuğu simartti alma diyo aliyo bagirtiyo hircinlastiriyo cocougim elinden herşey cekiyo mesela yemek yiyoz ağız kenarini sildirmeyi sevmiyo kızım hemen yemek bittikten sonra siliyom ben nolcak sanki o mendiller hem siliyo hem veriyo kahvaltı yapcaz demi ben veriyom oda veriyo arsız ki anlatamam allhtan kayinbabam yok gitti elelkrifk işine akşam gelir belki bu halimde misafir topluyo bana hizmet o ediyo ama ben dinlenmek istiyorum rahat edemiyorum kızlar ya bir gideydiepazar gider heralde kizimin haline üzülüyorum hiç durmuyo azitti napsam düzelir 21 temmuz da 1 yaşında
Hayırlı haberlerle gel inşallah canım
Kaynanan seninlemi yaşıyor canim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tek bir doktora bağlı kalmamni öneririm kuzum başka bir doktora da görün
Bugün kontrole gittim biliyosunuz ki doktorum izinli 20 temmuza kdr canlar başka doktoea göründüm erkkekti adam inceledi baktı karın duvarı çok geniş bebekte şeker yuklemesi oldumuseker yok demi dedi bende dedim sıkıntı çıkmadı gelisimi çok hizliymis 36 haftasin ama 38 hafta duruyo 3.100 gram kilosu kızlar her an sezeryanliksin dedi nts girdim sancı çıkmadı cuma tekrar cagirdi kızlar ya sizce napayim çok korkuyorum ağlaya ağlaya bir kaldım kızımda şeker çıkmadı bunda yapmadi doktor tahlilerim iyi çıkınca zaten ogrendimde 5 aylık ti ama doktor doğum Ağustos 1 diyo ama erken alabilriikm çünkü bebek iri kilolu dedi riskli gebelik dedi çok kokrtum bişey olur mu doğumda allh koruusn nolur biriniz akıl verin halim yok yururken zorlaniyom ayaklarim ellerim şişti halsizlik devamlı bir o kadar korkuyorum kızım daha 11 aylık ban a çok ihtiyaç duyuyo

Kaynnaam benle yasamiyo cmm uzak olsun banada başka doktora gorundum cnm sıkıntı yok sancım cikmadi bebeğe Perşembe günü bakacak ayriyeten nts girecem Perşembe günü doğum tarihide belli olcak hayirlisi ile bebeğime kavusacam iyiyiz canlarım şükür tyzeleri oglusum ntsyi hiç sevmiyo zor taktirdi aşkım benim erkeğim ya

Tüm sayfalar yüklendi.