Acil yardım 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sedadvm tarafından oluşturulan Acil yardım 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,530 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Acil yardım 😢
Konbuyu başlatan Sedadvm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Sedadvm

Kayıtlı Üye
rank
Kullandığım herhangi bir ilaç var mı peki ve regl ilk kez mı gecikiyor kaç aylık yada yıllık evlisin . Umut vermek istemem ama ilk oğluma gebeliğimi anlatamk isterim o ay enfeksiyon yüzünden hatta 2 ay boyunca sürekli amtibiyotk kullanmak zoeunda kaldım 1. Ayın sonun da doktora yeniden gittiğimde gebelik testide yapalım ona göre ilaç veririz demişlerdi ve o an test negatif çıktı ama aslında ben o. Ara 1 aylık gebeymişim kullandığım ilaçlar kana karışımca bebek kendimi göstermemiş aradan 2 hafta geçti benim regl geçikti ben hep ilaca bağladım tiksinti başlayınca evde kaset test aldım direk kıpkırmızı renk çıktı hastaneye gititğiöde doktor 6+2 haftalık hebesin Dediğimde ona kan testini sormuştum oda ilacın etkisi yüzünden demişti. Burda bir arkadaş da illa antibiyotik değil gebe kaldığı ay ilaç kullanmış ve bebek kanda ilk gözükmedi onada aynı bu yazıyı yazdım aradan bir kaç gün geçti tekrar regl olmayınca gebe çıktı şuan bende hamileyim rabbim gebelerin duasını kabul edermiş inşallah sende içinde minik bir can taşıyorsundur🤲🏻. Nedense içimden hala gebesin diye geçiyoe yada şuan ki psikolojim yüzünden öyle hissediyorum bir kaç gün daha takip et hala olmazsam tekrar git rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah 🙏🏻 o güzel haberi senden de alırız
İlaç kullanmadım hiç çok nadir gecikir kolay kolay gecikmez ayda yılda bir diyim ben size. 1 yıllık evliyim daha 3 aydır deniyoruz aslında yeni olduğu çok üzülmüyorum aslında ama insan bi ama? neden? diyo. İlaç olayı da 2. Gün kırmızı görünce çok da ağrım olduğu için heh dedim adet kanamasına döndü galiba arveles içtim sadece, onun da etki ediceğini düşünüyorum içinde antibiyotik barındırmıyo hafif bi ilaç aslında sonra tekrar kahve rengi geldi bordo pembe derken bu gün 3. Gün oldu ve nerdeyse gelmiyo peçeteye azıcık.geç olsam bile hep 6 gün sürer ilk defa 3. Günde kesiliyo resmen. Bel ağrım devam ediyo dün hastaneye giderken sol kasığıma bıcak sapladılar sanki gözümden yaş geldi resmen bi kaç dk içinde de geçti ama testte negatif çıkınca sökemiyorum demekki diye düşünüyorum bakalım akıntım bitince bi göstericem neyin nesi bu. Arkadaşım ebe o da böyle bi durumdan bahsetti. Yeni olduğu zaman da kanda çıkmayabiliyo dedi. Sen yine de dikkat et dedi haftaya dr a gidince öğrenicez bakalım ne neyin nesi bu bakalım. Olmadı bidahakine Rabbim ne zaman nasip ederse diyorum ben artık hakkımızda hayırlı olsun seninde gözün aydın Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yo estağfurullah canım benim sorun yok, amin amin inşallah Allah razı olsun 🤲 inşallah bir iki güne bu güzel haberi sende alırsın 🥰
Herşeyin bir zamanı vardır zamanı gelince elbet oda olucaktır rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲 bende senin demenle test yapmaya gittim tam test yapacaktım ki baktım kanamam oldu hafif bende dedim aha yerleşme kanaması mi yoksa adet mi oluyorum diye sabaha kadar bekliyim dedim sabah kalktım adet oldum canım, ne zmn gecikse adetim hep test yaptığım gün adet oluyorum 😂😂 ama bu sefer tam yapacakken adet oldum 😂😂
Bana da ilk ay öyle oldu olmadım adet hemen test aldım testi yaptım 1 saat içinde adet oldum bu çocuklar şimdiden psikolojisini bozuyo insanın ben bi daha mı düşünsem acaba ahaha 🤣

Mrb cnm hamilelik olduğunu düşünmüyorum ama hamileliğe hazırlanıyor bünyen ben aynı durumu yaşadım 4 ay sonra gecikme olmadan hamile olduğumu öğrendim şuan 6 haftalık hamileyim umarım çok beklemeden alırsın bebisinin haberini
Evet dr da öyle dedi aslında bünye hazırlanıyo uş ve daha kolay hamile kalabiliyomuşsun. Korunmadan sonra bünye bi afallıyomuş zaten benimki de kafayı yedi heralde 🙄 😂 inşallah çok beklemem bende güzel haberler alırım sizin gibi çok mutlu oldum adına Allah bağışlasın analı babalı büyütsün inşallah 🙏

Üzülme her şeyin bir vakti var Allah nezaman nasip ederse ozaman olacak hiç moralini bozup üzülme
o testi pozitif görmeyi çok isterdim ne yalan söyliyim 🥹 çok azıcık bi kırıklık oldu ama çok üzülmedim vaktini bekliyorum inşallah 🙏

Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İlaç kullanmadım hiç çok nadir gecikir kolay kolay gecikmez ayda yılda bir diyim ben size. 1 yıllık evliyim daha 3 aydır deniyoruz aslında yeni olduğu çok üzülmüyorum aslında ama insan bi ama? neden? diyo. İlaç olayı da 2. Gün kırmızı görünce çok da ağrım olduğu için heh dedim adet kanamasına döndü galiba arveles içtim sadece, onun da etki ediceğini düşünüyorum içinde antibiyotik barındırmıyo hafif bi ilaç aslında sonra tekrar kahve rengi geldi bordo pembe derken bu gün 3. Gün oldu ve nerdeyse gelmiyo peçeteye azıcık.geç olsam bile hep 6 gün sürer ilk defa 3. Günde kesiliyo resmen. Bel ağrım devam ediyo dün hastaneye giderken sol kasığıma bıcak sapladılar sanki gözümden yaş geldi resmen bi kaç dk içinde de geçti ama testte negatif çıkınca sökemiyorum demekki diye düşünüyorum bakalım akıntım bitince bi göstericem neyin nesi bu. Arkadaşım ebe o da böyle bi durumdan bahsetti. Yeni olduğu zaman da kanda çıkmayabiliyo dedi. Sen yine de dikkat et dedi haftaya dr a gidince öğrenicez bakalım ne neyin nesi bu bakalım. Olmadı bidahakine Rabbim ne zaman nasip ederse diyorum ben artık hakkımızda hayırlı olsun seninde gözün aydın Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏

Bana da ilk ay öyle oldu olmadım adet hemen test aldım testi yaptım 1 saat içinde adet oldum bu çocuklar şimdiden psikolojisini bozuyo insanın ben bi daha mı düşünsem acaba ahaha 🤣

Evet dr da öyle dedi aslında bünye hazırlanıyo uş ve daha kolay hamile kalabiliyomuşsun. Korunmadan sonra bünye bi afallıyomuş zaten benimki de kafayı yedi heralde 🙄 😂 inşallah çok beklemem bende güzel haberler alırım sizin gibi çok mutlu oldum adına Allah bağışlasın analı babalı büyütsün inşallah 🙏

o testi pozitif görmeyi çok isterdim ne yalan söyliyim 🥹 çok azıcık bi kırıklık oldu ama çok üzülmedim vaktini bekliyorum inşallah 🙏
Hahaha😂😂 bende ya yapınca yada yapma vakti oluyorum 🤣🤣 canım evladın herşeyi bir başka tabiki telaşı sevgisi endişesi zorluğu herşeyi ama dediğin gibi akıl filan bişey kalmıyor , bugün annemlerdeydim yüzüğü mü hırkanın cebine koymuşum orda olduğunu unutmuştum kaybettim sandım annemin evinin altını üstüne getirdik resmen aradık durduk tam sinirden ağlamaya başladım oğlum elini hırkamin cebine koyunca yüzüğü çıkardı şok oldum 🤣🤣 annem hem sövdü hem güldü 😁sonra evi tekrar toplamak zorunda kaldık ,

Sedadvm

Kayıtlı Üye
rank
Hahaha😂😂 bende ya yapınca yada yapma vakti oluyorum 🤣🤣 canım evladın herşeyi bir başka tabiki telaşı sevgisi endişesi zorluğu herşeyi ama dediğin gibi akıl filan bişey kalmıyor , bugün annemlerdeydim yüzüğü mü hırkanın cebine koymuşum orda olduğunu unutmuştum kaybettim sandım annemin evinin altını üstüne getirdik resmen aradık durduk tam sinirden ağlamaya başladım oğlum elini hırkamin cebine koyunca yüzüğü çıkardı şok oldum 🤣🤣 annem hem sövdü hem güldü 😁sonra evi tekrar toplamak zorunda kaldık ,
Ahahahha 😂 aklını başından alanda onu düzelten, yüzünü güldüren de oğlun olmuş sonuçta.. ne güzel 🥰🥰🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Arveles nasıl bilmiyorum etkisi ne derecede büyük ondan da haberim yok ama en fazla ağrı kesici insan ne olabilir ki diyor ama hayırlısı tamamen kendini olumlu düşünmeye bak belki geç döllenme ? Bunu kimse bilemez rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin canım güzel haberler verirsin inşallah 🙏🏻

Bu da mı gol değil bee 😂
Shaaha maalesef hazalım 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.