Acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2prenses annesi tarafından oluşturulan Acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,985 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil
Konbuyu başlatan 2prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 22 hafta lik hamileyim 2 gündür çocuğun hareket ettiğini hissetmiyorum normal mi sizce
Sabah sağlık ocağına in çocuk hareket etmiyor endişelendim kalp atışı ni dinleyebilirsiniz de dinlerler canım kalp atışı varsa içini ferah tut endişe etme benimkide bazen iki gün hiç oynamıyor gibi hissetmiyorum ama doktor içeriye donukse içeri vurursa hissedenezsin daha ufak dedi ki ikinci gebeligim 17 haftada başladım ben hissetmeye korkma in sağlık ocağına gerek diyarlarda hastaneye git derler

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm valla hamillegim boyunca tükettim hiçte bir sıkıntısını görmedim çok şükür hatta günde iki tane içtiğim bile oluyor ki halada içiyorum şimdi yok şeker yok bu diceksiniz ama şekerli içiyorum kahveyi dediğim gibi hiç bir yan etkisini gormedim

Cnm valla hamillegim boyunca tükettim hiçte bir sıkıntısını görmedim çok şükür hatta günde iki tane içtiğim bile oluyor ki halada içiyorum şimdi yok şeker yok bu diceksiniz ama şekerli içiyorum kahveyi dediğim gibi hiç bir yan etkisini gormedim

Valla canım bende aynı şimdi doğdu 1 aylık bebegim hamileliğim boyunca bı turlu bırakamadım sürekli içtim ama ben 2 su bı arada içiyordum çayı da şekersiz içince kahveyi de şekersiz içiyorum kimi zaman valla günde 3 bardağı geçtiği bile oluyordu

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım bende aynı şimdi doğdu 1 aylık bebegim hamileliğim boyunca bı turlu bırakamadım sürekli içtim ama ben 2 su bı arada içiyordum çayı da şekersiz içince kahveyi de şekersiz içiyorum kimi zaman valla günde 3 bardağı geçtiği bile oluyordu
Aynn cnm bnde 3 bir arada içiyorum sıkıntısını görmedim hatta kilo alırım diyo korkuyordum sürekli icmenden dolayı ama hamillegim boyunca 4 kilo aldım sadece

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Hadi hayırlısı bakalım yok daha bn dogurmadim 21 günüm kaldı Allah'ın izniyle Allah'ım acılarıni göstermesin insallah
İnşallah canım hayırlısı ile sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim. Bol bol uyu valla çok ararsın bu günleri 😅gündüz uyuyor sabahlara kadar nobetteyiz elimden gelse karnıma geri sokcam ama girmiyo🤭

Bilmedim ki canim benim doktorum izin vermiyor kiz ben 30 haftalikima kadar 18 kilo aldim yaa😄😄😄nasil vericem anlamadim (((
😅😅Verirsin canım valla doğunca uykusuzluk koşturmaca verirsin 😂bı ayağımda sallıyorum bı beşikte bı kucakta😁

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Bilmedim ki canim benim doktorum izin vermiyor kiz ben 30 haftalikima kadar 18 kilo aldim yaa😄😄😄nasil vericem anlamadim (((
Doktorlara bakarsan hiç bir şeye icin izin vermiyorlar kilo konusuna gelince Allah yardımcın olsun cnm alınan kilolar geri zor veriliyor valla şimdi doğsun süt olsun diye yiyosun iyic e kilo alıyorum fikkat etmek lazım yoksa ilk oglimda bnde kilo almıştım hemde baya ama bu da dikkat ettim valla

İnşallah canım hayırlısı ile sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim. Bol bol uyu valla çok ararsın bu günleri 😅gündüz uyuyor sabahlara kadar nobetteyiz elimden gelse karnıma geri sokcam ama girmiy
İnsan öyle yaoamak istiyo ama sokamayiz malesef geri 😂 içimizdeyken hemen dogursam keşke diyoruz doguncada geri keşke içerde kalsydi diyoruz😂uyumakmi bnim 3 yaşında oğlum var sayesinde uyuyamıyorum valla kargalar kalkmadan bnim oğlan sabah ayakta oluyor

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar