Acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2prenses annesi tarafından oluşturulan Acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,978 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil
Konbuyu başlatan 2prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Doktorlara bakarsan hiç bir şeye icin izin vermiyorlar kilo konusuna gelince Allah yardımcın olsun cnm alınan kilolar geri zor veriliyor valla şimdi doğsun süt olsun diye yiyosun iyic e kilo alıyorum fikkat etmek lazım yoksa ilk oglimda bnde kilo almıştım hemde baya ama bu da dikkat ettim valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsan öyle yaoamak istiyo ama sokamayiz malesef geri 😂 içimizdeyken hemen dogursam keşke diyoruz doguncada geri keşke içerde kalsydi diyoruz😂uyumakmi bnim 3 yaşında oğlum var sayesinde uyuyamıyorum valla kargalar kalkmadan bnim oğlan sabah ayakta oluyor
Benimde ilk hamileliyim canim 50 kq hamile qaldim wimdi 30 haftalikiz 68 kilo almiwim(

Doktorlara bakarsan hiç bir şeye icin izin vermiyorlar kilo konusuna gelince Allah yardımcın olsun cnm alınan kilolar geri zor veriliyor valla şimdi doğsun süt olsun diye yiyosun iyic e kilo alıyorum fikkat etmek lazım yoksa ilk oglimda bnde kilo almıştım hemde baya ama bu da dikkat ettim valla

İnsan öyle yaoamak istiyo ama sokamayiz malesef geri 😂 içimizdeyken hemen dogursam keşke diyoruz doguncada geri keşke içerde kalsydi diyoruz😂uyumakmi bnim 3 yaşında oğlum var sayesinde uyuyamıyorum valla kargalar kalkmadan bnim oğlan sabah ayakta oluyor
Senin iş daha da zormuş canım rabbim yardimcin olsun senin öteki de küçükmüş ☺️benim ilk tecrubesizlik herşey bı arada ☺️lohusalık berbat geçiyor benim zaten durmadan ağlıyorum aklıma gelmeyen herşey lohusalıkta aklımda

Rabbim büyük söz yerine yazmasın da ikinciyi 7.8 sene düşünmüyorum olmazssa da 1 tanesi yeter rabbim isteyip te olmayanlara versin ☺️bidaha hamilelik doğum lohusa pisikolojisini kaldıracak gücüm de piskolojim de yok 😁😁

2prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sabah sağlık ocağına in çocuk hareket etmiyor endişelendim kalp atışı ni dinleyebilirsiniz de dinlerler canım kalp atışı varsa içini ferah tut endişe etme benimkide bazen iki gün hiç oynamıyor gibi hissetmiyorum ama doktor içeriye donukse içeri vurursa hissedenezsin daha ufak dedi ki ikinci gebeligim 17 haftada başladım ben hissetmeye korkma in sağlık ocağına gerek diyarlarda hastaneye git derler
Benjm de 2 inci gebeliğin saglik ocağında cihaz bozukmuş 0azartresi gidecem artik

Cnm bndede öyle olurdu neskafe iç 3 bir arada bn içerdim izandiktan sonra başlardı hareket etmeye dene bir belki sende de eder hareket
2 bardak iciyotm canim nescafe ama tık yok supehelendim iyice

Cnm bndede öyle olurdu neskafe iç 3 bir arada bn içerdim izandiktan sonra başlardı hareket etmeye dene bir belki sende de eder hareket
2 gün uzun bir zaman nasi duruyorsunuz hastaneye gitmeden
2inci gebeligim canim saglik ocağına gittim ama cihaz bozuk dediler burda oyle hastane varki düşman başına acilde bile gitsen yonlendirmiorlar

2inci gebeligim canim saglik ocağına gittim ama cihaz bozuk dediler burda oyle hastane varki düşman başına acilde bile gitsen yonlendirmiorlar
Korkma canım inşallah bişey yoktur kötü düşünme doktora bı git bakalım bende hissetmezdim kimi zaman 3 gün hissetmedigim olurdu doktora sormuştum bebek çoğunlukla uyur sen uyuyunca hareket ediyordur sen hissetmiyorsundur demişti tabi sonlara doğru uyur olsan bile hissetmemek mümkün değil de daha küçük olunca belki hissedemiyorsundur canım
Korkma canım inşallah bişey yoktur kötü düşünme doktora bı git bakalım bende hissetmezdim kimi zaman 3 gün hissetmedigim olurdu doktora sormuştum bebek çoğunlukla uyur sen uyuyunca hareket ediyordur sen hissetmiyorsundur demişti tabi sonlara doğru uyur olsan bile hissetmemek mümkün değil de daha küçük olunca belki hissedemiyorsundur canım
Dogrudur kuzum belki uyurken yapiot ama ben hissetmiorm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar