Sorum var acil

• Konbuyu başlatan Fkskkdms
  • Toplam 109 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fkskkdms tarafından oluşturulan acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,354 kez görüntülenmiş, 109 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı acil
Konbuyu başlatan Fkskkdms
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Zaten hamile ne dusurmemi peşindesiniz ya kurunsaymislar ya böyle post açanlar direk burdan kalıcı olarak engenlenmeli bence ya
Kızlar bi arkadaşımın kızı var yeni doğum yaptı 3 aylık falan, 2haftalık gebe şimdi eşi demişki ertesi gün hapı kullan işe yarar mı biz internette baktık işe yaramaz Diyorn h

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
Alah
Amin inşallah canım benim inşallah teşekkür ederim Allah razı olsun şimdi bir kızım olacak hamileym birde oğlum var 6 yaşında Rabb'im onlara güzel sağlıklı ömürler versin inşallah teşekkür ederim tekrardan canım Rabbim seninde evladın varsa onlara da güzel sağlıklı ömürler versin inşallah Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım benim
Allah senden de razi olsun insallah cnm ne bilim okurken cok duygulandim insanlar evlat sahibi olabilmek icin neleri feda ediyorlar ama başkaları da Rabb'im veriyor ama değerlerini bilmiyorlar bi cana kiymaya çalışıyorlar rabbim bu guzel gunlerin hurmetini gunahlarimizi affetsin bizleri dogru yoldan ayirmasin evlatlarimizi da bise bagislasin insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım hamile zaten 33 haftalık

Kesinlikle öyle
Bilmiyordum cnm hamile oldugunu ama duyunca gercekten cok mutku oldum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Alah

Allah senden de razi olsun insallah cnm ne bilim okurken cok duygulandim insanlar evlat sahibi olabilmek icin neleri feda ediyorlar ama başkaları da Rabb'im veriyor ama değerlerini bilmiyorlar bi cana kiymaya çalışıyorlar rabbim bu guzel gunlerin hurmetini gunahlarimizi affetsin bizleri dogru yoldan ayirmasin evlatlarimizi da bise bagislasin insallah

Bilmiyordum cnm hamile oldugunu ama duyunca gercekten cok mutku oldum
Amin inşallah bu mübarek günlerde saçma sapan sorular soruyorlar adamı sinir ediyorlar aha bnm kuzenim görmediği tedavi kalmadı ama olmuyor bir kere tek hamile kaldı oda anlmdi bile öğrendi iki aylıktı öğrendikten 3 gün sonra düştü bana dedi ki en azından doğal yollarla anne olabiliyorsun ne mutlu sana üzülme Rabbim birdaha verir dedi ne kadar acı gerçekten canım Allah'ım istyene hakedene versin herkesin gönlüne göre versin inşallah canım benim teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hülya kime benzemelerini istersin sana mı eşine mi benimki tıpkı babası 🤣🥰
İkimizede aşkım🥰🥰🥰

Düşük yapar direk sakıncalı kullanmasın bence artık çocuk can bulmuş bi kaç haftaya cinsiyeti belli olmuş olabilir de yazık bebeğe

Çocuk olmasın diye canım 24 saatte mi 72 saate mi içmesi gerekiyor birlikte benek olmasın diye iste bi iki güne kullandığım ilaç düşe sebep oluyor
Hüsnem balım anlatmis çok güzel😘😘😘

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Canım ya bebeği çamaşır suyu kokan ortamda bulundurmak çok mu tehlikeli şu an çok korkuyorum 😑
Tabiki tehlikeli olabilir canım bebeklerin ciğerleri çok gelişmemiş olduğu için nefes darlığı yaşarlar sen elinden geldikçe uzak tut ya da kullanma bebeğin büyüne kadar

İkimizede aşkım🥰🥰🥰

Hüsnem balım anlatmis çok güzel😘😘😘
Ah canımsın 😍😍

Hmm anladım canım benim sagol🥰♥️❤️😘
Rica ederim canım benim ❤️❤️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki tehlikeli olabilir canım bebeklerin ciğerleri çok gelişmemiş olduğu için nefes darlığı yaşarlar sen elinden geldikçe uzak tut ya da kullanma bebeğin büyüne kadar

Ah canımsın 😍😍

Rica ederim canım benim ❤️❤️
❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.