Sorum var acil

• Konbuyu başlatan Fkskkdms
  • Toplam 109 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fkskkdms tarafından oluşturulan acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,270 kez görüntülenmiş, 109 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı acil
Konbuyu başlatan Fkskkdms
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayşem çok merak ediyorum yemin ederim daha yeni annemle konuşuyoruz dedik acaba kime benziyecek 🤭🤭🤭
Renkli usg gördün mü kuzum kayra ilk bana benziyordu sonra babasıba döndü saçları hala aynı babası ama şuan dayısına benziyor dayısına benzemeye devam edebilir 😂😂

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Renkli usg gördün mü kuzum kayra ilk bana benziyordu sonra babasıba döndü saçları hala aynı babası ama şuan dayısına benziyor dayısına benzemeye devam edebilir 😂😂
Evet Ayşem renkli gördük ama diğeri göstermedi kendini babadins bana ağzını açıp açıp duruyordu😢 o an nasıl duygulandım eşimde bende doktor çok yaramaz olacak hic yerinde durmuyordu kardeşine bakacakken hemen geliyordu doktor nasıl gülüyordu yaramazliklarini baya izledik😂😂😂😂 diğeri çok sesiz olacak diyor minicik burnu vardı babasına çok benziyordu 🥰😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet Ayşem renkli gördük ama diğeri göstermedi kendini babadins bana ağzını açıp açıp duruyordu😢 o an nasıl duygulandım eşimde bende doktor çok yaramaz olacak hic yerinde durmuyordu kardeşine bakacakken hemen geliyordu doktor nasıl gülüyordu yaramazliklarini baya izledik😂😂😂😂 diğeri çok sesiz olacak diyor minicik burnu vardı babasına çok benziyordu 🥰😘
Ahahaha birinden baya çekeceğin var desene 😂😂ay sağlıklı olsunlar da gerisi önemsiz

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım benim inşallah Rabbim anne babalik yapabilecek ona nasip etsin inşallah ya
Seninki de kötü olmuş üzüldüm gerçekten çoğu benzer şeyleri yaşamışız inan ne kadar kötü Allah'ım herkese yardım etsin inşallah ya Rabbimin sınavı işte bizi sınıyor aldırmak çok günah biz onu aldık diyelim sağlam çocuğa bir şey yapsa Allah hiç belli olmaz
Tabiki kesinlikle öyle canım

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Tabiki kesinlikle öyle canım
Aynen öyle canım benim ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birde bana sor kuzum ya allahım ıslah etsin

Ben kaç gündür doğru düzgün girmediğim için bilmiyordum kuzum ama baya sinirim bozuldu
Amin amin inşallah canım benim vAlla inşallah bazen benimde Giresun gelmiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen öyle canım benim ❤️

Amin amin inşallah canım benim vAlla inşallah bazen benimde Giresun gelmiyor
Böyleleri insanı hayattan soğutuyor valla

Tüm sayfalar yüklendi.