Sorum var acil

• Konbuyu başlatan Fkskkdms
  • Toplam 109 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fkskkdms tarafından oluşturulan acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,276 kez görüntülenmiş, 109 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı acil
Konbuyu başlatan Fkskkdms
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Son düzenleme:

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Benim ikinci bebeğime kalp anomalisi teşhisi konuldu günlerce ağladım dünyam başıma yıkıldı saatlerce günlerce doktor aradm koca Türkiye de 3 hastahne yapiodu amlyti ikisi yok dedi Brisi özeldi kabul ettim eşimin çalıştığı şirket kapandı para yok bir şey yok öyle rezillik çektik ama dedik tek evladımız iyi olsun şükür hallettik parasını olmsa da herşeyimi satar aldrmyz yine yasatiriz dedik bulunduğumz şehirden 17 saat uzak hiç bilmediğimiz yere geldik sırf bebeğim yaşasın diye ama doğdu amlyt oldu 6 günü kaybettik 😢😢 böyle zarar verme aldırma görünce krize giriyorum nasılsınız ya Allah öbür bebeğe sorun verirse onu aldrdnz diye yapmayın boyleyya ben el kadar doyamadigim bebeğe hala ağlıyorum her gün rüyamda 😢
Bende kaybettigim bebeğimi hatırladıkça ağlıyorum hep keşke oda yasasaydi diyorum şu an yaşasaydı 3yasinda olacakti 😪😪😪 onun da kafasında kış var dediler üç aylık hamileydim hastane hastane dolaştık doktor bı iki ay bekleyin geçer dedi ona rağmen o süre içinde durmadan ağladım kahrettim kendimi günlerce isteseydim aldirabilirdim de ama bekledim dua ettim iyi olsun diye sonra dört buçuk aylık oldu yeniden gittik doktora kış geçmiş dedi dünyalar benim oldu sanki mutluluktan havalara uçtum ama doğumda kaybettim belkide rabbim beni sınadı🤲😪isyan etseydim belkide engelli dogacakti belki o zaman herşey daha kötü olacaktı bilemiyoruzki bizim için hayırlı olanı 😪rabbim gercekten anne baba olabileceklere çocuk nasip etsin inşallah bı cana kıymak bu kadar basit olmamalı!yadirgamak haddine deil ama benim fikrim böyle Allah yardımcın olsun inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum geçen Melisa diye birisi vardı post acdi bebeği nasıl dusurcem istemiyorum başkasına post acdirmis açık verdi hemen deli olcam
Evet hatırladım açık saçlı hoş bı bayandi

Tüm sayfalar yüklendi.