Acill bakar mısınız kızlarr 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemilee2131648 tarafından oluşturulan Acill bakar mısınız kızlarr 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,515 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill bakar mısınız kızlarr 😍😍
Konbuyu başlatan Cemilee2131648
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben 2 aylık hamileyim size sorum bende şuan cırcır var yani ishal nasıl geçecek fikriniz var mı Patates püresi yedimm ayran içtim kabuksuz elma yedim hale geçmedi fikri olan varsa bana yardımcı olabilir misiniz 🥰🥰
Yoğurta nişasta ekle karıştır ye kuzum pirinç labasi yap iyi gelir

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben 2 aylık hamileyim size sorum bende şuan cırcır var yani ishal nasıl geçecek fikriniz var mı Patates püresi yedimm ayran içtim kabuksuz elma yedim hale geçmedi fikri olan varsa bana yardımcı olabilir misiniz 🥰🥰
Nasıl geçer bilmiyorum ama bende de bi kabız bi ishal oluyor doğuma kadar böyle galiba 😅😅 ama ben genede kabız oluyorum ilaçların filan etkisiyle

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Tuzsuz yagsiz patates puresi yemege devam edin bol ekmek su icmeyi ihmal etmeyin ama biraz sulu gidalardan uzak durun corbayi bol ekmekle lapa halinde tuketin eskiye donecektir . Aslinda bagirsaklarinizin temizleniyor olmasida cok iyi

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
İlaç kullanıyosan onlar yapabilir canım
Bende hamileyken olmuştum hemde çok fena Tutamıyodum yaa

Tüm sayfalar yüklendi.