Acill bakın bı kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esrabeyza tarafından oluşturulan Acill bakın bı kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,061 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill bakın bı kizlar
Konbuyu başlatan Esrabeyza
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Canım doğum olması için kasilmanin ya da sancinin duzenli olması gerekli bende de var aynı sancidan Nst de çıkıyor ama düzensiz vücut kendini hazırlıyor dedi doktorum karnındaki sertlikte bebek kendini topladığı için oluyor sancıların düzene girerse hastaneye gidebilirsin
Canim bnmde önce nstde hep düzensiz çıkıyordu zaten ama bu kasilmalarimin arası az dakika dakikasını tutmasada yinede akşamdan beri var

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dün akşamdan beri kasilmalarim var ama hem düzenli değil hemde ağrım yok ama kesilmiyor uykunun içinde bile kaç sefer uyandım çocuğum çok kasılıyor bu arada 40haftalık hamileyim
Seni korkutmak istemem canım ama 40 haftalarda bebeğin. Fazla durması risk de taşıyor. Kakasını yutan cocugumuz bile oluyor doktorum demişti en sağlıklısı hastaneye gitmen senin ağrın yoksa bile acilman var. Ve en fazla. Akşama kadar ağrın. Olucak bilgin olsun canım. Sağlıcakla al Allah. Yardımcın olsun canım benim x❤️❤️

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Tesekkur ederim canım zaten yarın randevum var ama böyle devam ederse gidicem bugun
Yarını bekleme canım. Bende ilk gebeligimde öyle yaptım. Ama hastaneye gitigimde acilmam 9 santim olmuştu kanamam gelmişti hastanede agrimdq yoktu ama sabah a kadar bebeği dinlediler beni yürütülür sabah da doğum gerçekleşti normal doğumdu ihmal etme senin ve bebeğin sağlığı için olabilir belki senin de öyledir ve doğumun gelmiştir aslında hastanede olman çok iyi oluyor açılmadan sonra ben ağrıyı bile kendi agrini cekdim suni sanvi vermemislerdi açılmış zaten. Sen sabaha dogrursun demişlerdi dedikleri gibi de oldu 😊❤️

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Tesekkur ederim canım zaten yarın randevum var ama böyle devam ederse gidicem bugun
Yarını bekleme canım. Bende ilk gebeligimde öyle yaptım. Ama hastaneye gitigimde acilmam 9 santim olmuştu kanamam gelmişti hastanede agrimdq yoktu ama sabah a kadar bebeği dinlediler beni yürütülür sabah da doğum gerçekleşti normal doğumdu ihmal etme senin ve bebeğin sağlığı için olabilir belki senin de öyledir ve doğumun gelmiştir aslında hastanede olman çok iyi oluyor açılmadan sonra ben ağrıyı bile kendi agrini cekdim suni sanvi vermemislerdi açılmış zaten. Sen sabaha dogrursun demişlerdi dedikleri gibi de oldu 😊❤️
Tm kuzum çok teşekkür ederim kendim de biraz panik oldum zaten ağrım olmayıp durmadan kasilmasindan yana bı gorunsem beklmeden acile hiç fena olmaz dediğin gibi bn bide ilcedeyim burdada kadın doğum yok ama acilden açılmama bari bakarlar herhlde

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank

Tm kuzum çok teşekkür ederim kendim de biraz panik oldum zaten ağrım olmayıp durmadan kasilmasindan yana bı gorunsem beklmeden acile hiç fena olmaz dediğin gibi bn bide ilcedeyim burdada kadın doğum yok ama acilden açılmama bari bakarlar herhlde
Bakarlar. 40 hafta olduğun ve kasılma olduğu için bakarlar canım zaten doktorlar bizden daha fazla biliyor eğer acilman felan yoksa gönderirler bana da haber canım şimdiden geçmiş olsun inşallah acısısiz sancisisiz alırsın yavrunu kucağına ❤️😊 darısı bizlere

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Bakarlar. 40 hafta olduğun ve kasılma olduğu için bakarlar canım zaten doktorlar bizden daha fazla biliyor eğer acilman felan yoksa gönderirler bana da haber canım şimdiden geçmiş olsun inşallah acısısiz sancisisiz alırsın yavrunu kucağına ❤️😊 darısı bizlere
İnsalh canım insalh hep beraber sagliklica alalım yavrularımızı insalh

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar