🗣🗣🗣ACİLL..Sezeryan sonrası dikiş sulanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan 🗣🗣🗣ACİLL..Sezeryan sonrası dikiş sulanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,319 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🗣🗣🗣ACİLL..Sezeryan sonrası dikiş sulanması
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zehra

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
canım zımpa dikiş die bişe kalmadı artık he doktor ve hem özel hem devlet hastaneleri estetik dikiş yani yapıştırma yapıyor sanırım devlet hastanesinde sezeryan olmaya yönelik endişeleriniz var ama şuna emin olabirsin 2 sezeryan oldum devlette hem çok çok memnun kaldım hemde özel hastane konforundaydı
Katılıyorum

Gözde ÇELİK

Kayıtlı Üye
rank
canım zımpa dikiş die bişe kalmadı artık he doktor ve hem özel hem devlet hastaneleri estetik dikiş yani yapıştırma yapıyor sanırım devlet hastanesinde sezeryan olmaya yönelik endişeleriniz var ama şuna emin olabirsin 2 sezeryan oldum devlette hem çok çok memnun kaldım hemde özel hastane konforundaydı
Evet devlet hastanesinden korkuyorum açıkçası bide pandemi dönemi muayene olamaya gittiğimde duyuyorum. Hiç bir devlet Hastanesi'nde yer yok. Varsa virüslü katta var onada imza artırıyoruz diyorlarmış. Bende onca para dökmek istemiyorum özele Ne gerek var. En ucuz hastane 4 bin den başlıyor doğumu.

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Ya pansuman yapiyorum normal giysi giyiyorum.ama kaşımıyor ya canım çok yanıyor

Kuru napayım pansumandan sora bandajla kapatıyoruz

Nasıl açık kalınca korkuyom bişi olur patlar zaten sulanmış kızarmış ya normal dogum olsaydı şimdiye her şey yolundaydı bu sezeryan mahv etdi beni
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnce nasıl ya hem lohusayım istemiyom hastalanam o yüzden biraz kalın giydim dün
Sen bence bi dr görün sulu kızarık ise iltihaplanma başlıyordur ablamın da öyleydi ıslak yapışkan zamanında gitmedi ilerledi tekrar açtılar aynı yeri temizledi diktiler Allah korusun çok zor bende sezeryan oldum ilkinde çok dikkat etmek lazım

Selam kızlar 8 gün oldu sezeryan olalı. Biraz toparlandım ama dikişlerim bitmiyor kurumuyor evde pansuman yapıyorum ama dikişlerimin üzeri ve alt kısımları yapışkan gibi oluyor n'apa bilirim lütfen yazın..
Valla canım dikislerine çok dikkat et neden dersen şu an havalar sıcak olur olmaz dikiş yeri terliyor ben de ilk zamanlarda kızarıklık vardı batikon sürdüm oraya bez koydum dahada bez koyuyorum çünkü terliyor sende öyle yap

Valla canım dikislerine çok dikkat et neden dersen şu an havalar sıcak olur olmaz dikiş yeri terliyor ben de ilk zamanlarda kızarıklık vardı batikon sürdüm oraya bez koydum dahada bez koyuyorum çünkü terliyor sende öyle yap
Ya koyuyorum. Sen ne zaman yıkandın peki? Benim 10 günüm oldu ama korkuyorum yıkanmaga. Dikiş çok zorluyor beni aklım hep orda kalıyor benim. Kaç aya tam iyileşmiş olur peki?

Sen bence bi dr görün sulu kızarık ise iltihaplanma başlıyordur ablamın da öyleydi ıslak yapışkan zamanında gitmedi ilerledi tekrar açtılar aynı yeri temizledi diktiler Allah korusun çok zor bende sezeryan oldum ilkinde çok dikkat etmek lazım
Ya deme öyle korkuyorum ya. Doktorumu arıyorum işte temizle bez koy kızarklık gitdiyinde 5 gün sora gel diyor bi şey demiyor allahın cezası. Umrunda bile deyil 10güne dikiş hiç iyileşmezmi yaa

Devlet Hastanesi'nde mi sezeryan oldunuz acaba. Devlet hastanesi zımba dikis yöntemine mi geçti yoksa yapıştırmami yapıyorlar.
Valla ben azerbaycanda devlet hastanesinde yapdırdim
İnanın hiç bakamıyorum bile pansumanı eşim yapıyor o söylüyor o da erkek ne anlicak korkuyorum enfeksiyon olucak diye😔😔

Son düzenleme:

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 8 gün oldu sezeryan olalı. Biraz toparlandım ama dikişlerim bitmiyor kurumuyor evde pansuman yapıyorum ama dikişlerimin üzeri ve alt kısımları yapışkan gibi oluyor n'apa bilirim lütfen yazın..
Cnm doktora kontrole git mutlaka bazılarının dikişi iltahap kaptıgı için kurumaz da onlar anlamaz. Sen doktora kontrole git. Ben normal olduğum halde 2 doğumda da ne kadar dikkat ettiysem de dikişler iltihap kaptı ve popomun üzerine 1 ay oturamadım bebeklerimi yatarak emziriyordum cok zor oldu. Doktor bana dedi bazılarının teni yapar senin elinde değil o dedi. Sen yine de bi görün istersen batikonluk iş değil bu

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ya koyuyorum. Sen ne zaman yıkandın peki? Benim 10 günüm oldu ama korkuyorum yıkanmaga. Dikiş çok zorluyor beni aklım hep orda kalıyor benim. Kaç aya tam iyileşmiş olur peki?

Ya deme öyle korkuyorum ya. Doktorumu arıyorum işte temizle bez koy kızarklık gitdiyinde 5 gün sora gel diyor bi şey demiyor allahın cezası. Umrunda bile deyil 10güne dikiş hiç iyileşmezmi yaa

İnanın hiç bakamıyorum bile pansumanı eşim yapıyor o söylüyor o da erkek ne anlicak korkuyorum enfeksiyon olucak diye😔😔
7. Gün banyo yapabilirsin ama o kadar beklemene bile gerek yok ki ben eve gelir gelmez sezeryan bantları var eczanede onu yapıştırıp banyomu yapmıştım artık açık banyonu yapabilirsin sonrasında iyice kurula ve fön makinesi tut dikişlerine hiçbirşey olmaz

Canim banyonu yap ben yaz ayı oldugu için sürekli yapıyorum dikiş yerimi de iyice kurulayip bezi koyuyorum gün içinde bezi degistiriyorum bende hep dikislerimden korkuyorum acaba enfeksiyon olur mu diye başıma geldi ilk kızıma doğum yaptığımda o yüzden korku bende de var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar