Sorum var Acill

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nursen40 tarafından oluşturulan Acill başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 430 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill
Konbuyu başlatan Nursen40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nursen40

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Peki canım süreç nasıl ilerledi hemen doğum fln mi yaptirdilar normal mi oldu doğumun sevk yapcam fln dedi bana
Kuzum bana öyle dediler dooplere gittim geri sonra aynı gün bir şey demediler düzelir dediler çok önemli dgl öbür gün de doğuma gittim 35+6 da

Meryemce81

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalık gebeyim bugün kontrole gittim bebegin karnı küçük dedi bu ne demek başına böyle bişey gelen var mi
Canım hiç korkma bende 33 haftadayım Bana da kafası ve göbeği 2 hafta önden gidiyo dedi şeker falan da çıkmadı bende iri bebek dedi bende çok stres yaptım ama çevremde de çok kişiye aynı şeyler söylenmiş doğan çocuklar gayet normal. Bol bol dua et Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah❤️

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç korkma bende 33 haftadayım Bana da kafası ve göbeği 2 hafta önden gidiyo dedi şeker falan da çıkmadı bende iri bebek dedi bende çok stres yaptım ama çevremde de çok kişiye aynı şeyler söylenmiş doğan çocuklar gayet normal. Bol bol dua et Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah❤️
Korkmamak elde değil dogumuma zaten az zaman kalmışken bide böyle birşeyin çıkması düşüncesi gerçekten çok zor cevremdekilerde aynı şeyleri söylediler bana inşallah çıkmaz bişey çok teşekkür ederim 🤗🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar