Acilll.Meme ucunda yara

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Acilll.Meme ucunda yara başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,467 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acilll.Meme ucunda yara
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur.nur.nur

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Sağ memeyi zor alıyor kusacagimis gibi oluyor zor veriyorum onu da ucuyla emiyor solda deniyorum ilk bebek 5 günlük zorlaniyorm
Bak instagramda emzirenanne diye bir sayfa var emzirme koçu o kadın ve güzel paylaşımlar yapıyor mutlaka bi göz at oraya doğru emzirme şeklini gösterdiği videolarda var

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
6 günlük bebeğim var meme ucunu tam alamıyor dişlerim sıka sıka emziriyorum napabilirim
Canim gogus ucun küçük se ondan alamiyodur yara olmuştur lansinoh gogus ucu kremi var bitkisel zaten onu kullan kendi sütünden az sık ucuna sur bide gogus ucu satiliyo eczanelerde silikondan onu kullanmistim ben ilk bebegimde benimde ucu yoktu alamadığı için yara olmuştu insallah tutar güzelce de emer minigin cnm

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
6 günlük bebeğim var meme ucunu tam alamıyor dişlerim sıka sıka emziriyorum napabilirim
Kantoron yagı yoksa zeytinyagı sür göğüz pedi koy canım 2 3 güne kalmaz yara felan kalmaz benmki de aynı oldu kanıyorlardı artık. Yok diyosan ilaç alacam madacasol diye krem vermişti doktor bana o da geciriyo ama emziriyoruz sürekli sil geri sür sıkıntı oluyo. Ama zeytinyagı faydalı sür öyke de emzir hem bagırsaklarını calıstırır bebeğin kabız olmaz gaz sıkıntısı yarıya iner

Tüm sayfalar yüklendi.