Acillllll

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Acillllll başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,747 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Acillllll
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şimdi geldim doktoru bekliyorum Canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar kadij doguma gittik beni cildiyeye yönlendirdi anlamdim benlik birsey yok dedi analamdim ya
O zaöam korktuğun gbi bir şey değil kuzum

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Asena.ase@ÖzLemce33@Kayra'nın Annesi 👼🏼@ kizlar kadin doğum 6 ay olmuş sezaryan olali beni benim ilgilndirmez biz bir ay ilgileniyoruz cildiye ye geldim kadin doguk diyor orasi mantar olmuş içten açılmış gibi duruyor diyorum anlamaiyor

O zaöam korktuğun gbi bir şey değil kuzum
6 ay olmuş ben ilgilenmiyorum dedi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
INSAALLAH canimm

Tm canim
Gttin mi cnm

Asena.ase@ÖzLemce33@Kayra'nın Annesi 👼🏼@ kizlar kadin doğum 6 ay olmuş sezaryan olali beni benim ilgilndirmez biz bir ay ilgileniyoruz cildiye ye geldim kadin doguk diyor orasi mantar olmuş içten açılmış gibi duruyor diyorum anlamaiyor

Yaaa ne karışık geçmiş olsun kadın doğum da ki.doktorlar da oy

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Bununla kadın doğum doktorunun ilgilenmesi gerekiyor başka doktora görün antibiyotik hap ve krem yazarlar büyük ihtimalle. Hem iç hemde dış enfeksiyonu kurutmak için

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bununla kadın doğum doktorunun ilgilenmesi gerekiyor başka doktora görün antibiyotik hap ve krem yazarlar büyük ihtimalle. Hem iç hemde dış enfeksiyonu kurutmak için
Canim bakmadı bile bana diyir niye geliyorsun benim yapacağım birsey yok dedim kime gidicem dayak yedikleri zaman doktara şiddet oluyor cildiyeye git dedi cildiye ye gittim açılma yok diyor iki ilaç verdi gönderdi mervem ultrasyona almadan iç dikisin açıldığını nasil anlicak ki ultrasyona almadi

Amman baksa 5 dk ne olurdu kız mantar olanı da ilk kez duyuyorum bnde ayrık çoktu ama sennki gbi değildi
Ben anlamıyorumbu doktorları ilçede sadece bir doktor var oda bakmadi beni sezaryan eden doktor bide olacak başka doktora nasil gidecem uzak kalıyor

Tüm sayfalar yüklendi.