Acillllll

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Acillllll başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,753 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Acillllll
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canim bakmadı bile bana diyir niye geliyorsun benim yapacağım birsey yok dedim kime gidicem dayak yedikleri zaman doktara şiddet oluyor cildiyeye git dedi cildiye ye gittim açılma yok diyor iki ilaç verdi gönderdi mervem ultrasyona almadan iç dikisin açıldığını nasil anlicak ki ultrasyona almadi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben anlamıyorumbu doktorları ilçede sadece bir doktor var oda bakmadi beni sezaryan eden doktor bide olacak başka doktora nasil gidecem uzak kalıyor
Kız başlarından savuyorlar resmen ya bnce de bakması lazım böyle olmaz sonuçta kadın doğum yaptı amlyti

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Eve geldim artik canim napiyim cildiye ilac yazdi bilmiyorum simdi neyapacam bn
Takma düşünme ilacını bir süre kullan tekrar GT kiz vana da ikinci çocuğumu bursa da doğum yaptım 40 da gel dediler geri de memlekete erken dönünce orda gittim kadin doguma o zmn da bana niye geldin gerek yoktu dedi 😏😏

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım krem filan verirler geçer ya korkma enfeksiyon kapmış demekki
Krem verdi bakalim kullaniyim geçer inşallah canimm

Bu
Takma düşünme ilacını bir süre kullan tekrar GT kiz vana da ikinci çocuğumu bursa da doğum yaptım 40 da gel dediler geri de memlekete erken dönünce orda gittim kadin doguma o zmn da bana niye geldin gerek yoktu dedi 😏😏
Bu doktarlari anlamak mümkün deyil

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Asena.ase@ÖzLemce33@Kayra'nın Annesi 👼🏼@ kizlar kadin doğum 6 ay olmuş sezaryan olali beni benim ilgilndirmez biz bir ay ilgileniyoruz cildiye ye geldim kadin doguk diyor orasi mantar olmuş içten açılmış gibi duruyor diyorum anlamaiyor

6 ay olmuş ben ilgilenmiyorum dedi
Eeee sonuç nedir şimdi canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar