Sorum var Açılma olurken hisseden varmı nst de çıkar mı sancı açılma olsa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Açılma olurken hisseden varmı nst de çıkar mı sancı açılma olsa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,374 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açılma olurken hisseden varmı nst de çıkar mı sancı açılma olsa
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Açılma varsa nst sancı çıkar mı açılma var mı diye bakılan yere igne batması gibi batma acı oluyor karnım adet olur gibi agrıyor pzt randevum var Ben cok mu kuşkuda kalıyorum acaba acılma var sa sancı varsa çocuğuma bişey olursa vs vs cok şeyler aklıma geliyor :( 37+2
Ben doğuma gittiğim Zaman âdet sancısı gibi ağrım vardı hatta âdet oluyor hissi vardı Sanki vajinadan kan geliyor gibi

Açılma varsa nst sancı çıkar mı açılma var mı diye bakılan yere igne batması gibi batma acı oluyor karnım adet olur gibi agrıyor pzt randevum var Ben cok mu kuşkuda kalıyorum acaba acılma var sa sancı varsa çocuğuma bişey olursa vs vs cok şeyler aklıma geliyor :( 37+2
Ben kontrole gittiğimde nstde şiddetli sancım çıkmıştı ve 3 cm açılmam vardı zaten ondan 2 gün boyunca da vajınamda agrı oluyordu sanki adet olacakmışım gibi gıdıklanma da oluyordu birşey çıkacak gibi

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Rahme baskı oluyor mydu kuzum yürürken de birsey çıkacakmış gibi içinden
Kuzum benim ilk doğumumda öyleydi yürürken falan bişiy çıkacak gibi hiss edirdim sanki çocuğun başını çok aşakdaymış gibi gelirdi sanki ordan cıkacaqdı doktor kontrolüm vardı gitdiyimde 3parmak acılma vardı sen isdersen bir doktora gözük

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar