Sorum var Açılma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilaraaa' tarafından oluşturulan Açılma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,834 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açılma
Konbuyu başlatan Dilaraaa'
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Keşke herkesin doğumu 1 2 saat sürsede bu kadar uzun sancı cekilmese
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor söyledi canım bebek strese giriyormuş

Doktor söyledi canım bebek strese giriyormuş

İns benimde acilmam olurda. Açılma olması için hareketler yapicam hayırlısı olsun bakalım
Benim için çık zor oldu ya gerçekten çok sancı çektim Allah kolay doğum nasip etsin 🌹

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sen şu an evdemisin
Evet evdeyim canım. Sancım yok birde o derdimiz var doktor sancın olmazsa 41 42 haftaya kadar yolu var ne kadar içerde kalırsa o kadar iyi doğum sonrası için dedi

Benim için çık zor oldu ya gerçekten çok sancı çektim Allah kolay doğum nasip etsin 🌹
Amin canım ins. Seninki benimkine bakarak biraz daha az ben ilkte 18 saat sancı çektim suni sancı delirtmisti beni sonra doğum oldu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evet evdeyim canım. Sancım yok birde o derdimiz var doktor sancın olmazsa 41 42 haftaya kadar yolu var ne kadar içerde kalırsa o kadar iyi doğum sonrası için dedi

Amin canım ins. Seninki benimkine bakarak biraz daha az ben ilkte 18 saat sancı çektim suni sancı delirtmisti beni sonra doğum oldu
3 santim açılmam var dedin seni nasıl eve gönderdiler ki ben 1 santim açılma ile yatış yapıldı 12 saat sonra doğum yaptım
Kaç haftalıktin

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
3 santim açılmam var dedin seni nasıl eve gönderdiler ki ben 1 santim açılma ile yatış yapıldı 12 saat sonra doğum yaptım
Kaç haftalıktin
39+5 canım yarın 6 olucak benimde sancım yok işte. Bugün doktora ben doğum yapmak istiyorum yatış yapın demiş olsam yapabiliyormusunuz dedim hayır dedi. Bende acilmam olursa en azından yatış olur digum yaptırırlar suni ile

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
39+5 canım yarın 6 olucak benimde sancım yok işte. Bugün doktora ben doğum yapmak istiyorum yatış yapın demiş olsam yapabiliyormusunuz dedim hayır dedi. Bende acilm am olursa en azından yatış olur digum yaptırırlar suni ile
Anladım kuzum hayırlı haberlerle inşallah
Allah yardımcın olsun

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kişiden kişiye göre değişir canım lakin açılmayı hızlandırmak için hurma ye sıcak duş al
Hurma rutin varda suyu biraz daha sıcak bel bölge aşağısını yikiycam. Sıcaktan serin suyla duş alıyordum şimdi ısıyı artirrcam

Anladım kuzum hayırlı haberlerle inşallah
Allah yardımcın olsun
Amin canım ins

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar