Sorum var Açılma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilaraaa' tarafından oluşturulan Açılma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,903 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açılma
Konbuyu başlatan Dilaraaa'
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Dinlenince geçiyorsa yorgunluk ağrısıdır lakin dinlenince geçmiyor ve düzenliyse doğum sancılarındır çiçeğim
Dinlenince geçiyor ama ara arada yokluyor ilk doğumda sancı cekmedigim için fazla bilmiyorum. Bugün normal akıntıdan daha yoğun bı akıntı geldi ve içinde ince kırmızı zar gibi kan vardı. İki parti şeklinde nisanmi acaba bayaa yoğundu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkuyom valla ilk doğumumda bana sancılarım ve u santim açılmam olmasına rağmen suni sancı verdikleri için bu sefer de verecekler diye korkuyorum balım yaaa inşallah vermezlr yaaa😣
İnş canım ikinci doğum daha kolay oluyormuş doktor öyle söyledi. Sancı konusunu bilrmiycrm bende ilkini suni sancı ile doğum yaptım bunda sancım var mı yokmu acemilik çekiyorum. Olmazsa da sancı doktor 41 haftaya kadar bekleriz sonra suni veririz dedi ins gerek kalmazda doğar hayriliyla biran önce

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Dinlenince geçiyor ama ara arada yokluyor ilk doğumda sancı cekmedigim için fazla bilmiyorum. Bugün normal akıntıdan daha yoğun bı akıntı geldi ve içinde ince kırmızı zar gibi kan vardı. İki parti şeklinde nisanmi acaba bayaa yoğundu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnş canım ikinci doğum daha kolay oluyormuş doktor öyle söyledi. Sancı konusunu bilrmiycrm bende ilkini suni sancı ile doğum yaptım bunda sancım var mı yokmu acemilik çekiyorum. Olmazsa da sancı doktor 41 haftaya kadar bekleriz sonra suni veririz dedi ins gerek kalmazda doğar hayriliyla biran önce
Büyük ihtimal nişandır çiçeğim Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin bebişi🙏🏻

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Büyük ihtimal nişandır çiçeğim Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin bebişi🙏🏻
Amin canım ins rabbim herkese bı avazda kurtarmayı nasip etsin yarın 40 haftalık olucak inş. İlk doğumda ne sancı ne su gelmesi nede Nisan gelmediği için bu konuda tecrubesiizim inş nisandir. Şuanda kasıklarımda biraz ağrı var bakalım 🤗 inş bende doğurdum diye post açmayı nasip eder rabbim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Amin canım ins rabbim herkese bı avazda kurtarmayı nasip etsin yarın 40 haftalık olucak inş. İlk doğumda ne sancı ne su gelmesi nede Nisan gelmediği için bu konuda tecrubesiizim inş nisandir. Şuanda kasıklarımda biraz ağrı var bakalım 🤗 inş bende doğurdum diye post açmayı nasip eder rabbim
Amin inşallah çiçeğim sancılarını takip et sıklaşırsa acile git bugün yarın hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde gelir bebiş inşallah 🤭 senin postunuda merakla bekliyor olacağım 🤭

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah çiçeğim sancılarını takip et sıklaşırsa acile git bugün yarın hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde gelir bebiş inşallah 🤭 senin postunuda merakla bekliyor olacağım 🤭
İlk doğumda kaç gün elime almamıştım telin yerini bile bilmiyordum. Bakalım bu doğumda post atabilicekmiyim. İnş hayirlisyla doğarda kısa sürer doğumum. Ama doktor kontrole gittiğimde Yatis verirse onu kesin post atarım. Ama benim sansimada hep internetim bitmiş olarak denk geliyor doğumda. Bunda da öyle olucak büyük ihtimal. Uzun bir süre benden ses olmazsa bilinki doğurdum 😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar