Sorum var Açĺıktan bayılıcam artik 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eelliiff tarafından oluşturulan Açĺıktan bayılıcam artik 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,315 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açĺıktan bayılıcam artik 😔
Konbuyu başlatan Eelliiff
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
20 haftalik hamileyim hala kilo kaybı yaşıyorum, doktorum ilaçlar verdi ama hepsi tok karnına, yiyemedigimi vs söylüyorum ama zorlayacaksın gibi şeyler söylüyor. Kesinlikle öyle de yiyemiyorum Yani bende çok açım ama yiyemiyorum. Bas ağrılarım da cabası. İyice halsiz düştüm bir bardak su içmek bile beni çok yoruyor. Kızlar bu durum ne kadar devam edecek böyle hiç gücüm kalmadı 😔
Kıyamam kuzum ya rabbim yardımcın olsun

Faize

Kayıtlı Üye
rank
20 haftalik hamileyim hala kilo kaybı yaşıyorum, doktorum ilaçlar verdi ama hepsi tok karnına, yiyemedigimi vs söylüyorum ama zorlayacaksın gibi şeyler söylüyor. Kesinlikle öyle de yiyemiyorum Yani bende çok açım ama yiyemiyorum. Bas ağrılarım da cabası. İyice halsiz düştüm bir bardak su içmek bile beni çok yoruyor. Kızlar bu durum ne kadar devam edecek böyle hiç gücüm kalmadı 😔
Salam can.men 25heftedeyem helede eyni veziyyetdeyem.Ama hekim zencefil limon demlemesi meslehet gördu.Gunde 2defe demliyib icirem.yemekden qabaq yoxla mene cox kömeyi deydi.Get gede yaxşilaşiram.Allah kömeyin olsun

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Salam can.men 25heftedeyem helede eyni veziyyetdeyem.Ama hekim zencefil limon demlemesi meslehet gördu.Gunde 2defe demliyib icirem.yemekden qabaq yoxla mene cox kömeyi deydi.Get gede yaxşilaşiram.Allah kömeyin olsun
Rabbim yardimciniz olsun kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar