Sorum var Açĺıktan bayılıcam artik 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eelliiff tarafından oluşturulan Açĺıktan bayılıcam artik 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,318 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açĺıktan bayılıcam artik 😔
Konbuyu başlatan Eelliiff
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️
M

Merve Gülsün

Guest
Az kraker yada 1 tane elma ye zorla hemen ilacı iç peşinden böyle yapa yapa duzeliceksin aynisini bende yaşıyorum ben şimdi biraz daha iyi gibiyim

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
20 haftalik hamileyim hala kilo kaybı yaşıyorum, doktorum ilaçlar verdi ama hepsi tok karnına, yiyemedigimi vs söylüyorum ama zorlayacaksın gibi şeyler söylüyor. Kesinlikle öyle de yiyemiyorum Yani bende çok açım ama yiyemiyorum. Bas ağrılarım da cabası. İyice halsiz düştüm bir bardak su içmek bile beni çok yoruyor. Kızlar bu durum ne kadar devam edecek böyle hiç gücüm kalmadı 😔
Ben doğum sonrası bu durumu yaşadım ne kilo verdim cocuguma zor baktım açim ama yiyemiyorum midem bulanıyordu ayakta zor duruyordum kan iğnesi vuruldum 5 tane oo şimdi bir yiyorum kiloları geri aldim

20 haftalik hamileyim hala kilo kaybı yaşıyorum, doktorum ilaçlar verdi ama hepsi tok karnına, yiyemedigimi vs söylüyorum ama zorlayacaksın gibi şeyler söylüyor. Kesinlikle öyle de yiyemiyorum Yani bende çok açım ama yiyemiyorum. Bas ağrılarım da cabası. İyice halsiz düştüm bir bardak su içmek bile beni çok yoruyor. Kızlar bu durum ne kadar devam edecek böyle hiç gücüm kalmadı 😔
Çok geçmiş olsun, benim de hamileyken mide bulantılarım çok oluyordu aynı senin gibi oluyordum hiçbir şey fayda etmiyordu sonra 5 aylıkken geçti elhamdulillah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar