Adet gecikmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betül (❤Eda&Ela❤) tarafından oluşturulan Adet gecikmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,559 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet gecikmesi
Konbuyu başlatan Betül (❤Eda&Ela❤)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Betül (❤Eda&Ela❤)

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Ben felaket tellalı gibi olacağım şimdi de neyse😂 benimde olacak gibiydi belim kasıklarım ağrıyordu bi süre devam etti ev taşıdık ağır işler yaptım ondan sonra 3 4 gün kanama oldu adet oldum sandım meğer hamileymişim 🙄 kesinlikle düşünmediğim ve istemediğim için aklıma gelmemişti gebe olma ihtimalim bi belirtim de yoktu
Hahah ya her kounuyla ilgileniyosun maşallah valla çok tatlı ve cana yakın cevap veriyorsun herkese 😍😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Selam kızlar Bayadır yoktum geri geldim ama 2 kızım var biri 20 biri 4 aylik 2 gundur adetim gecikti cok telasliyim ya doğum kontrol hapı kullanıyorum 2 aydir 2 defada düzenli adetim geldi ama bu ay gecikti acaba neden ya hiç hazır değilim bir çocuğa daha test yapmaya korkuyorum hap kullanırken olabilir mi ya kızımı emziriyorum haplarıda düzenli alıyorum ama cok korkuyorum
Değilsindir değilsindir korkma canm hem iki gün neki bnde bazen gebe kalmadan önce her ayın 10 da olacağıma bazen 12 de oluyordum bazen ayın 5 de oluyordum 4 5 gün gecikme gayet normal cnm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hahah ya her kounuyla ilgileniyosun maşallah valla çok tatlı ve cana yakın cevap veriyorsun herkese 😍😂

Değilsindir değilsindir korkma canm hem iki gün neki bnde bazen gebe kalmadan önce her ayın 10 da olacağıma bazen 12 de oluyordum bazen ayın 5 de oluyordum 4 5 gün gecikme gayet normal cnm
Canım bu ara sadece buraya girip çıkıyorum sosyal medya zaten sevmezdim buraya başladıktan sonra hiç girmez oldum. Can sıkıntısı zaman geçiriyorum, sohbet ediyoruz falan derken sürekli girince her konuya da hakim oluyor insan 😂🥰

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu ara sadece buraya girip çıkıyorum sosyal medya zaten sevmezdim buraya başladıktan sonra hiç girmez oldum. Can sıkıntısı zaman geçiriyorum, sohbet ediyoruz falan derken sürekli girince her konuya da hakim oluyor insan 😂🥰
ne güzel kafanız dağılıyordur şimdi Bnde her teli elime aldığım da buraya direk giriyorumm bağımlılık yapıyor 😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Adet olmadım ama ebeyi arayip sordum ilaclari ara vermeden kullandığın için adetin kesilebilir dedi çünkü hamile olmadığıma eminim 4 tane hamilelik yaşadım 4 defada test yapmadan bildim hamile oldugumu
Ara vermiyor muydun canım ilaca? Her paket bittiğinde adet olsan da olmasan da 1 hafta ara vermen gerekiyor. 1 haftanın sonunda adetli olsanda başlaman gerekiyor tekrar. Sevindim ama tek öyle olsun çocukların çok küçük daha çok zor olurdu

ne güzel kafanız dağılıyordur şimdi Bnde her teli elime aldığım da buraya direk giriyorumm bağımlılık yapıyor 😂
Aynen canım kafası dağılıyor insanın. Tanımadan da tanıyor gibi oluyorsun insanları. Dertlerini dinliyorsun, derdini anlatabiliyorsun. Bana iyi geliyor burası, sen de alış girersin sürekli ☺️

Son düzenleme:

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Ara vermiyor muydun canım ilaca? Her paket bittiğinde adet olsan da olmasan da 1 hafta ara vermen gerekiyor. 1 haftanın sonunda adetli olsanda başlaman gerekiyor tekrar. Sevindim ama tek öyle olsun çocukların çok küçük daha çok zor olurdu

Aynen canım kafası dağılıyor insanın. Tanımadan da tanıyor gibi oluyorsun insanları. Dertlerini dinliyorsun, derdini anlatabiliyorsun. Bana iyi geliyor burası, sen de alış girersin sürekli ☺️
Yok canım benim kullandığımda 28 tablet var ve ara verilmeden kullanılıyor galiba bu yüzden adetim kesildi benimde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar