Adet olmuyorum 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Adet olmuyorum 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,880 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet olmuyorum 🙄
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hadi ya dra görünseydi bi canım ya belki vardır bebek. Düşük riski olabilir kanama ondandır belki
Bende aynısını söyledim canım dedim belki bebek vardır düşük olabilir gitmedi, iki tane var bide kendisinin bir sürü hastalığı var o yüzden istemiyordu hamile kalmayı gitmedi . Kaç gün adet gördü hamile değilim dedi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım aynı şey bende de oldu ben doğumdan 4 ay sonra adet oldum 2 kez oldu yani 2 ay adet gördüm geçen lekelenme gibi oldum bekledim olucam diye ama hicbisey yok diğer adetimin üzerinden de 18 gün geçti korktum hamile miyim acaba diye hemşire yengeme sordum 1 yıl boyunca düzensizlik normal korkma ama dikkat et demisti şu an yine hasta oldum 1 hafta sürdü bitti bayağı dengesiz oluyorum ben
İnşallah benimde öyledir kuzum ya korktum baya valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende aynısını söyledim canım dedim belki bebek vardır düşük olabilir gitmedi, iki tane var bide kendisinin bir sürü hastalığı var o yüzden istemiyordu hamile kalmayı gitmedi . Kaç gün adet gördü hamile değilim dedi
@Mariya 🌼 Emin demek canım. istemiyorda anlaşılan yoktur inşallah onunda

...

Moderator
Mod
rank
25 yasındayım ablaa 😘 21 de anne oldum
MaşaAllah canım.24 te ilk anne oldum 😘
Adet zamanımı bilmiyorum ki canım geçen ay hangi gün olduğumu hatırlamıyorum

@iyiki varsiniz cocuklarim Aynen canım illallah ettirme sende artık adama 😂 evet 15 gün kadar yasak oluyor canım 😂

@Songül❤️ Maşallah canım ya Allah bağışlasın. Ay hadi az kalmış sağlıkla alırsın onuda kucağına İnşallah 🙏🥰

@Mariya 🌼 Kuzum işte hapa güvenmiyorum ondan korkuyorum bende 🤦🏻‍♀️

@Vuslat tır 5 aydır hiç olmadın mı canım sen? Tamam haber veririm işe yararsa

@Anneyiz İnşallah ondandır kuzum ya. Öyle olsa geçen ayda böyle olmaz mıydı ama geçen ay normal oldum 🙄 çok korkuyorum ya 😫😫
Amin canım teşekkür ederim😘

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yok kuzum yapmadım daha çıkmaz ki henüz varsa bile. Benim son bebekte 1 haftalıkmış ilk kan verdiğim zaman negatif çıkmıştı. 1 ay sonra aynı gün kan verdim tekrar 7700 küsur çıktı. 5 haftalık dediler. Şuan varsa da çıkmaz diye yapmadım
Çıkar diye düşünüyorum dediğim gibi adetime daha iki üç gün vardı diş rahatsızlığı yüzünden tahlil verdim orda değerlerim beta HCG 150 çıkmıştı Dr çok erken değerlerin düşük ama 100 değil olsaydı gebe değilsiniz dir ama 150 çıkmış olabilirsiniz de olmaya bilirsiniz de o yüzden dişini çekemem bir kaç gün sonra kesin olunca bir işlem yapabilirim demişti. Bende geldim eve bir hafta geçti tekrar yaptırdım değerlerim yükselmişti hamile olduğumu öğrenmiştim yani varsa da eğer şuan çıkar 🙂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çıkar diye düşünüyorum dediğim gibi adetime daha iki üç gün vardı diş rahatsızlığı yüzünden tahlil verdim orda değerlerim beta HCG 150 çıkmıştı Dr çok erken değerlerin düşük ama 100 değil olsaydı gebe değilsiniz dir ama 150 çıkmış olabilirsiniz de olmaya bilirsiniz de o yüzden dişini çekemem bir kaç gün sonra kesin olunca bir işlem yapabilirim demişti. Bende geldim eve bir hafta geçti tekrar yaptırdım değerlerim yükselmişti hamile olduğumu öğrenmiştim yani varsa da eğer şuan çıkar 🙂
Anladım canım bakayım birkaç gün daha geçsin olmazsam hâlâ gider kan veririm

Tüm sayfalar yüklendi.