Ağrı ve baskı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Ağrı ve baskı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,398 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ağrı ve baskı
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Fatmaberen

Kayıtlı Üye
rank
Ya bu kızda çok hareketli normaldir değil mi bilemedim ya sağda ya solda veya ortada durup durup toplanıyor tekme atıyor hareket ediyor ama sürekli hareket halinde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Onu bilmiyorum canım bende kasık ağrıları ve baskı yapıyor o yüzden konu açtım bilen anneler olur diye
Ne güzel keşke benimkide okadr çalışkan olsa

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Şöyle bişey okudum ne kadr doğruluk payı var bilyorum kasıklarda baskı olursa kız kuyruk sokumunda olursa erkek oluyormuş bebek bn henüz cisiyet ögrenmedim 🤗
Ne güzel keşke benimkide okadr çalışkan olsa
Bir an önce öğrenirsin inşallah canım detaylıyı gireceksen bu ayda belli olur oğlumda ağrım falan yoktu şükür ama bu kadar hareketli değildi yada ilk diye ben mi çok hissetmedim bilmiyorum ikinciyi daha çok hissediyorum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bazen bu tip durumlar Allah korusun erken doğum habercisi olabiliyormuş onun için magnezyum la kontrol altına alıyorlar diye duydum. Ama bunun bebeğin hareketleriyle ilgisi yok sağlıklı bebek hareket eder sürekli♥️
Allahım korusun tüm yavruları ilkte böyle olmayınca endişe ediyor insan iyi olsunlarda ben olmazsa bu ay erken gideyim hem içim rahat eder hemde dediğin gibi erken doğum düşünmek istemiyorum ama ihtimali bile üzüyor ilaç falan yazar banada belki

Kubraaa

Kayıtlı Üye
rank
Allahım korusun tüm yavruları ilkte böyle olmayınca endişe ediyor insan iyi olsunlarda ben olmazsa bu ay erken gideyim hem içim rahat eder hemde dediğin gibi erken doğum düşünmek istemiyorum ama ihtimali bile üzüyor ilaç falan yazar banada belki
Amiiin amiin bende ilkinde yaşamamıştım ikincide yaşadım😊 selametle doguralim inşallah 😍

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide çok hareketli şükür benimde yürürken sağ kasığıma ağrı giriyodu doktora sordum baktı bebeğin kafası sağ tarafta kasık ta baskı yapıyo bunlar normal dedi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Amiiin amiin bende ilkinde yaşamamıştım ikincide yaşadım😊 selametle doguralim inşallah 😍
İnşAllah teşekkürler canım 🤲🥰

Benimkide çok hareketli şükür benimde yürürken sağ kasığıma ağrı giriyodu doktora sordum baktı bebeğin kafası sağ tarafta kasık ta baskı yapıyo bunlar normal dedi
Yürürken tek bir tarafta değil kasıklarım ve afedersin alt bölgede ağrı hissediyorum bende

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
İnşAllah teşekkürler canım 🤲🥰

Yürürken tek bir tarafta değil kasıklarım ve afedersin alt bölgede ağrı hissediyorum bende
Ebe o şeklide ağrı olursa mutlaka kalsiyum başlamalıyız demişti cnm Bi gözlük doktora istersen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar