Ağrı ve baskı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Ağrı ve baskı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,392 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ağrı ve baskı
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
20 haftalık olduk ama 3 gündür kasıklarımda ara ara ağrılar oluyor bebek çok hareketli yürürken ağrıyor bazen anlamadım normal midir bu durum
Normal canım bebek büyüyor baskı artıyor. O haftalar da çok kötü oluyor yürümek işkence gibi geliyordu o zamanlar bana ağrıdan ölüyordum biraz yürüyünce yada fazla birşeylerle uğraşıp yorulunca benide biliyorsun oturmak mümkün değil 30lu haftalardan sonra biraz rahatladım derken bu sefer yalancı sancılar başladı doğurana kadar rahat yok bacım biri bitiyor biri başlıyor 😂 endişe etme yani normal canım çok şiddetli olursa ihmal etme bir dra görün yine

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım bebek büyüyor baskı artıyor. O haftalar da çok kötü oluyor yürümek işkence gibi geliyordu o zamanlar bana ağrıdan ölüyordum biraz yürüyünce yada fazla birşeylerle uğraşıp yorulunca benide biliyorsun oturmak mümkün değil 30lu haftalardan sonra biraz rahatladım derken bu sefer yalancı sancılar başladı doğurana kadar rahat yok bacım biri bitiyor biri başlıyor 😂 endişe etme yani normal canım çok şiddetli olursa ihmal etme bir dra görün yine
Seni biliyorum az çok canım ağrımasın da ne yapsın 😅 ama ne bileyim ilk kez yaşayınca ilki gibi değil insan telaş yapıyor doktoruma yazdım zaten haftaya yada bu hafta giderim tekrar için rahat etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ebe o şeklide ağrı olursa mutlaka kalsiyum başlamalıyız demişti cnm Bi gözlük doktora istersen
Gideceğim canım inşallah yani bakalım neymiş bir hafta önce doktordaydım herşey iyiydi neden böyle oldu anlamadım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Seni biliyorum az çok canım ağrımasın da ne yapsın 😅 ama ne bileyim ilk kez yaşayınca ilki gibi değil insan telaş yapıyor doktoruma yazdım zaten haftaya yada bu hafta giderim tekrar için rahat etsin

Gideceğim canım inşallah yani bakalım neymiş bir hafta önce doktordaydım herşey iyiydi neden böyle oldu anlamadım
Her gebelik bir öncekinden daha zor ve ağrılı geçiyor canım onunda farkı vardır illaki ilkinde böyle şeyler yaşamayınca korkuyorsundur normal olarak aynen git bi görün için rahat eder en azından

Rabiaasar

Kayıtlı Üye
rank
Acaba kuyruk sokumum neden şişmiş ütüne oturamıyorum sanki apse yapmış gibi ama hiç bişey yok sızlıyor agrıyor ne yapacm hiç bilyorum bilgisi olan yazsn bana ya
Ay canım aynı durum bendede var kalçamı kaldıramıyorum kuyruk sokumum olağanüstü bi şidetle ağrıyo doktorum bana kemikler açılıyo o yüzden oluyo dedi magnezyum verdi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Oda var canım dediğin gibi her biri diğerinden farklı oluyor sanırım birde bugün diyordum 3. Yapsam mı 😅😅
Aynen canım drum öyle demişti bana vücut her gebelikten sonra biraz daha deforme oluyor illa etkisi kalıyor gebelik sayısı arttıkça ağrı sancı da artıyor diye. Bence de bak iyi düşün 😂😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar galiba çok hareketli oluyor benimde ilkim erkek çok tembeldi bu kız maşallah hiç durmuyo sürekli hareket halinde😀😀
Aynen ya benim oğlanda bu kadar değildi ama bu kızların maşallahı var o yan senin bu yan benim allahtan yeri var biraz büyüsün ne yapacak merak ediyorum 😅😅

Kız ne cesareti kazaya kurban gittik bana kalsa 3. Çocuk mümkün değildi 😂 oldu artık kıyamadım da aldırmaya iyi mi ettim kötü mü bilmiyorum da sağlıkla gelsin inşallah
Yok yok iyi etmişsin canım yiyecek ekmeği varmış hani bir kadın diyordu ya bir video da artık şapka değil huni takacağım diye o yol görünüyor hepimizde Allah yardımcın olsun 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar