Sorum var Agri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ayse🥰 tarafından oluşturulan Agri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 446 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Agri
Konbuyu başlatan ayse🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ayse🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
13+4 haftalik hamileyim otturdugum zmaan karin bel agrisi oluyor sizce neden olabilir uzandigim an geciyor
Bunu doktoruna söyledin mi peki benim oturunca çok ağrım olurdu yürüyüş yapınca duzelirdim.. o haftalar sen bol bol dinlen canım uzan yorma kendini

A

Aysegul🥰🥰

Guest
Bunu doktoruna söyledin mi peki benim oturunca çok ağrım olurdu yürüyüş yapınca duzelirdim.. o haftalar sen bol bol dinlen canım uzan yorma kendini
Bu hafta basladi pazartesi ultrasonla muayene etti doktorum plesentam önde benim kanamalrim vs oluyor idi bu gitigimde doktorum 2 haftaya duzelirsin az önde dedi haftalik kontrole gidiyordum artik 1ay sonra gel dedi özel hastahaneye gidiyorum ve doktorum son gitigimde emekli oldugunu yeni bir doktor a gitmemi soyledi ilk defa baska bir doktora gidecegim hamilelegimin badindan berli ayni doktora gidiyor idim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum doktora danıştinmi
Hayır doktorum emekli olmus yeni doktora ilk defa muayene olacagim ve suan hic gitmedigim icin numarasi bende yok

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bu hafta basladi pazartesi ultrasonla muayene etti doktorum plesentam önde benim kanamalrim vs oluyor idi bu gitigimde doktorum 2 haftaya duzelirsin az önde dedi haftalik kontrole gidiyordum artik 1ay sonra gel dedi özel hastahaneye gidiyorum ve doktorum son gitigimde emekli oldugunu yeni bir doktor a gitmemi soyledi ilk defa baska bir doktora gidecegim hamilelegimin badindan berli ayni doktora gidiyor idim

Hayır doktorum emekli olmus yeni doktora ilk defa muayene olacagim ve suan hic gitmedigim icin numarasi bende yok
Anladım kuzum kanama ve lekelenme yoksa korkma

ayse🥰

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum kanama ve lekelenme olmuyorsa dinlenince geçiyorsa korkma bol bol dinlen ayaklarını uzatarak oturmaya çalış
Kahverengi veya kırmizi kan seklinde yok ama progestan fitil kulaniyorum sarı lekenlenme oluyor bazen merak etigigim icin sayfaya yazmistim bazilari bizde de oluyor yazmisti lekenemem benim oluyorda igne kulaniyordum o sebpeten ilk baslarda cok kırmızı kanamalarım oluyordu artık sadce fitil kulaniyorum

Anladım kuzum kanama ve lekelenme yoksa korkma
Haklisiniz uzandım gecti 3.ay yeni biti 4e girdim bu ayda internete baktigim kadari ile sırt agrilari vs oluyormus hafta ici yinede iyi hisetmez isem doktor kontrolune giderim dusundugunuz icin tesekur ederim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kahverengi veya kırmizi kan seklinde yok ama progestan fitil kulaniyorum sarı lekenlenme oluyor bazen merak etigigim icin sayfaya yazmistim bazilari bizde de oluyor yazmisti lekenemem benim oluyorda igne kulaniyordum o sebpeten ilk baslarda cok kırmızı kanamalarım oluyordu artık sadce fitil kulaniyorum

Haklisiniz uzandım gecti 3.ay yeni biti 4e girdim bu ayda internete baktigim kadari ile sırt agrilari vs oluyormus hafta ici yinede iyi hisetmez isem doktor kontrolune giderim dusundugunuz icin tesekur ederim
Rica ederim kuzum ❤️.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Sarı akıntı oluyorsa enfeksiyon kaynaklıda olabilir çiçeğim idrar tahlili vermeni öneririm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar