Agrisiz dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Agrisiz dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,138 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Agrisiz dogum
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Perihan saime

Kayıtlı Üye
rank
Doğumu ağrısız geçen yok mu herkes zor olduğundan bahsetmiş.agrisiz değilde şiddetli ağrısız diyelim.ve özelden mi doğum önerirsiniz yoksa devlette mi
Canım özelde doğur prenses doğum yap ilk kızıma öyle yaptım belden minik bı iğne hisetmiyorsun bile ondan sonra normal gene doğum ama sancı yok 😂 ben gene öyle yapcm

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Alttan muayene olmaktan korktuğum için devlet hastanesinden koşarak kaçtım 🙄 özele gittim normal doğuma ikna etmişti doktorum ama 40+6 da hiç açılma sancı olmayıp bebeğiminde hareketleri yavaşlayınca sezeryanla doğum yaptım. Spinaldi ve muhteşem geçti. Ama doğum sonrası gaz sancıları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim cidden çok zordu. O kadar sancıyı çekeceğime normal doğursaymışım dedim . 2 haftayı buldu toparlanmam. Uzattım kusura bakmayın sözün özü normalinde sezeryanında kendine göre zorlukları var. Allah bi avazda kurtarsın ne diyelim..

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Alttan muayene olmaktan korktuğum için devlet hastanesinden koşarak kaçtım 🙄 özele gittim normal doğuma ikna etmişti doktorum ama 40+6 da hiç açılma sancı olmayıp bebeğiminde hareketleri yavaşlayınca sezeryanla doğum yaptım. Spinaldi ve muhteşem geçti. Ama doğum sonrası gaz sancıları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim cidden çok zordu. O kadar sancıyı çekeceğime normal doğursaymışım dedim . 2 haftayı buldu toparlanmam. Uzattım kusura bakmayın sözün özü normalinde sezeryanında kendine göre zorlukları var. Allah bi avazda kurtarsın ne diyelim..
Spinal ne demek anlayamadim orayi

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Epidural normal doğumu oneriyorlar
Evet bizim burada da epidural yapıyorlar normal doğumda, istersen..bakalim ben henüz karar vermedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

YouTube bak canım spinal ve epidural farki orada anlatılıyor

Bu arada merak ettim hamilelik testi yaptin mii,belirtiler devam ediyor mu,inşallah seninledir yavrun🤲💕

Son düzenleme:

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim doğumu güzel geçen birine rastladım çok şükür
Rica ederim balım 🥰inşallah seninde kolay keyifli ve güzel geçer 🥰 dualarım seninle olacak 🥰

Kuzum nasılsın bebiş nasıl nasıl gidiyor
Bebişim ishal oldu gamzem yaaa doğum doktorunun verdiği ilaçları kullandım ya o yüzden olmuş bugün bebişi hastaneye götürdüm bağırsakları bozulmuş dedi doktor antibiyotik kullandım dedim ondan olmuş dedi damla verdi bitane günde 5 damla vericem iyileşir inşallah yaaaa 😕😔

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim balım 🥰inşallah seninde kolay keyifli ve güzel geçer 🥰 dualarım seninle olacak 🥰

Bebişim ishal oldu gamzem yaaa doğum doktorunun verdiği ilaçları kullandım ya o yüzden olmuş bugün bebişi hastaneye götürdüm bağırsakları bozulmuş dedi doktor antibiyotik kullandım dedim ondan olmuş dedi damla verdi bitane günde 5 damla vericem iyileşir inşallah yaaaa 😕😔
Rabbim razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar