Ağrısız normal doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizem ummak tarafından oluşturulan Ağrısız normal doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,471 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağrısız normal doğum
Konbuyu başlatan Gizem ummak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heybet siraç

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benm ilk hamileliğim ağrısz normal doğum yapan varmı doğumdan sonra ağrı oldumu.
Canım onu bende duydum epidural anestezi ile normal doğum pzt kontrole gittiğimde soracağım druma önerirse bunda öyle yapmayı düşünüyorum benim 3. Gebeliğim normal doğum yapmayı gözüm kesmiyor valla bu sefer 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Netten falan baya araştırdım zararı olan bişey değilmiş sonrasında nadir olarak baş ve bel ağrısı falan görülüyormuş doğum sancısı çekmektense sonrasında biraz bel baş ağrısı çekmeyi tercih ederim bakalım drum ne diyecek tabi ☺️

Ozgesgtc

Kayıtlı Üye
rank
Benm ilk hamileliğim ağrısz normal doğum yapan varmı doğumdan sonra ağrı oldumu.
Bende ilkimi normal doğurdum o ağrıyı görünce prenses doğumun sonradan ağrı kalacağını duymama rağmen istedim doğum sırasında güzel ama sen ilkin olduğu için bu bile çok ağrılı gelebilir iğnenin olduğu yer özellikle çok ağrıyor hele ki zorlayinca 3.ye hamileyim bunda da prenses yaptiricam normal doğumu asla cekemem😄😄

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilkimi normal doğurdum o ağrıyı görünce prenses doğumun sonradan ağrı kalacağını duymama rağmen istedim doğum sırasında güzel ama sen ilkin olduğu için bu bile çok ağrılı gelebilir iğnenin olduğu yer özellikle çok ağrıyor hele ki zorlayinca 3.ye hamileyim bunda da prenses yaptiricam normal doğumu asla cekemem😄😄
Kız neden öyle dedin ondan da korkuttun ya 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar