Ağzımda acı tat var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asoş tarafından oluşturulan Ağzımda acı tat var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,659 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağzımda acı tat var
Konbuyu başlatan Asoş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asoş

Asoş

Kayıtlı Üye
rank
Sende haklısın canım sürekli çiğnenmez ☺️ en güzeli sık sık diş fırçalamak o zaman sanırım 🙄 inşallah geçerde rahatlarsın bi an önce canım insanın psikolojisini bozar sürekli öyle o kötü. Amin canım cümlemiz inşallah 🙏☺️
Amin canım inşallah 🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bendede vardı hala da var yemek yerken çok iyiyim yemekten sonra iğrenç bi tat var ne zaman geçecek bilmiyorum ama iç organları oluşurken böyle olur diyorlar bazı insanlarda
Aynen bende öyleyim işte 🤦‍♀️ama benim ikinci hamileliğim ilkinde hiç bişeyim olmadı böyle bisey de yaşamadım öyle olunca da çok değişik geliyor bu bana 😂

Bendede vardı hala da var yemek yerken çok iyiyim yemekten sonra iğrenç bi tat var ne zaman geçecek bilmiyorum ama iç organları oluşurken böyle olur diyorlar bazı insanlarda
Aynen bende öyleyim işte 🤦‍♀️ama benim ikinci hamileliğim ilkinde hiç bişeyim olmadı böyle bisey de yaşamadım öyle olunca da çok değişik geliyor bu bana 😂
Bu durum bende de var 13 haftalık hamileyim yutulcak gibi değil 8 haftadr tükürmek ten dudaklarım yara oldu artık inşallah geçecek
Valla Allah yardımcımız olsun inşallah çevremde herkes 3 aydan sonra geçer diyor ama bakalım inşallah geçer de bizde rahata ereriz 🤲🤗sizde sağlıkla kucağıniza alın inşallah yavrunuzu 🤲

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
10 haftalık hamileyim ağzımda geçmek bilmeyen bi acı tat var ne yersem yiyim ağzımın içi acıyor ve geçmiyor bisey yerken geçiyor yemeyi bırakınca tekrar oluyor sizce neden olabilir bu durumu yaşayan var mı ne zamana kadar sürer geçer
Leblebi ve tuzlu cubuk ye canım bolbol normal oluyor o haftalarda

Sedeeff

Kayıtlı Üye
rank
10 haftalık hamileyim ağzımda geçmek bilmeyen bi acı tat var ne yersem yiyim ağzımın içi acıyor ve geçmiyor bisey yerken geçiyor yemeyi bırakınca tekrar oluyor sizce neden olabilir bu durumu yaşayan var mı ne zamana kadar sürer geçer acaba
34 haftaligim ve gebeliğin başından beri yaşıyorum bu acı tat ne yersem yiyeyim geçmiyor saatlerce fircaladigim oldu kafayı yemek üzereydim😁 doktor normal dedi hamilelikte olur dedi ama benm ilkinde hiç böyle olmamıştı bu acı tat yüzüne çoğu şeyden tiksindim hatta

Asoş

Kayıtlı Üye
rank
Zamanla geçiyor canm ilk zamanlar bendede vardi
İnşallah çok teşekkür ederim 🙂

Deneyeceğim çok teşekkür ederim 🤗

34 haftaligim ve gebeliğin başından beri yaşıyorum bu acı tat ne yersem yiyeyim geçmiyor saatlerce fircaladigim oldu kafayı yemek üzereydim😁 doktor normal dedi hamilelikte olur dedi ama benm ilkinde hiç böyle olmamıştı bu acı tat yüzüne çoğu şeyden tiksindim hatta
34 haftalık ve hala devam ediyor öyle mi ay inşallah bizimki o kadar sürmez yaa çok zor ve sinir bozucu 🤦‍♀️benimde ilk hamileliğimde yoktu bunda olunca çok farklı geldi bana acaba cinsiyet değişikliğinden olabilir mi ki Allah yardımcımiz olsun inşallah

34 haftalık ve hala devam ediyor öyle mi ay inşallah bizimki o kadar sürmez yaa çok zor ve sinir bozucu 🤦‍♀️benimde ilk hamileliğimde yoktu bunda olunca çok farklı geldi bana acaba cinsiyet değişikliğinden olabilir mi ki Allah yardımcımiz olsun inşallah
Inan benimki de yara olmuş ne zaman geccek ama ya off😏
İnşallah tez zamanda geçer 🤲🤗

Sedeeff

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah çok teşekkür ederim 🙂

İnşallah tez zamanda geçer 🤲🤗
Amin canm sogolasin benim ilkte erkekti buda erkek ağzıma o tat gelince kesin korona oldum dedim çok şükür öyle birşey yokmus ama inşallah doğum dannsonra geçer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar