Ah canlarım ❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Ah canlarım ❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,092 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ah canlarım ❤️❤️
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler anne adayları sizleri çok özledim,uzun süredir giremedim çok yoğundum birsuru şeyler yaşadım ve kimseye yansıtmak istemediğim için herseyden uzaklaşmistim sizleri çok özledim sohbetlerimizi herseyinizi Zeynep Simavera'mi babası kaçırdı çok şükür yanımda o olaydan sonra kendime gelmem uzun sürdü,İncim kolunu kırdı parkta kaydırak korumalarını sokmusler İncim görmemiş ve düştü oğlum ilkerim idrarinda kan çıktı araştırılıyor o kadar bittim ki anlatamam. Ama simdi iyim sizler nasılsınız ❤️❤️❤️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhaba güzel anneler anne adayları sizleri çok özledim,uzun süredir giremedim çok yoğundum birsuru şeyler yaşadım ve kimseye yansıtmak istemediğim için herseyden uzaklaşmistim sizleri çok özledim sohbetlerimizi herseyinizi Zeynep Simavera'mi babası kaçırdı çok şükür yanımda o olaydan sonra kendime gelmem uzun sürdü,İncim kolunu kırdı parkta kaydırak korumalarını sokmusler İncim görmemiş ve düştü oğlum ilkerim idrarinda kan çıktı araştırılıyor o kadar bittim ki anlatamam. Ama simdi iyim sizler nasılsınız ❤️❤️❤️
Kuzum bende merak ettim seni baya girmedin uygulamaya çok geçmiş olsun

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
merhaba canim sen esinle barismisdinya nasil yani babasi kacirdi basindan neler kecmisya canim kecmis olsn

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım benim kıyamam ya Zeynep sima Vera nasıl inci ilker iyiler mi Allah babasını ıslah etsin ya inşallah sonuçlar temiz çıkar
Baban nasıl kuzum yanınizda deil mi

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
merhaba canim sen esinle barismisdinya nasil yani babasi kacirdi basindan neler kecmisya canim kecmis olsn
Öyleydi canım ama olmamıştı bir annenin evladını görmemesi kafayı yediriyor hiç iyi değildim ilaç kullandım bir süre bir daha onu hayatıma almam inşallah akıllandim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım benim ya ara ara aklıma geliyorsun merak ediyordum seni. Neler yaşamışsın böyle. Ama sen üstesinden gelirsin güçlü kadınsın. Kuzulara Rabbim şifa versin 🤲

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Öyleydi canım ama olmamıştı bir annenin evladını görmemesi kafayı yediriyor hiç iyi değildim ilaç kullandım bir süre bir daha onu hayatıma almam inşallah akıllandim
ah canimya cok kecmis olsun umarim bundan sonraki hayatin cocuklarinla birge huzurlu mutlu gecer

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kıyamam ya Zeynep sima Vera nasıl inci ilker iyiler mi Allah babasını ıslah etsin ya inşallah sonuçlar temiz çıkar
Baban nasıl kuzum yanınizda deil mi
Caniimmmm nasıl özledim sizi nasill evet şuan iyiler ben hata yaptım ama onu affetmekle yine kandırdı beni ama birdaha izin vermem Babam yanımda evet oğlumla köye gittiler ama şimdi kızlarımla evdeyim Babam iyi ama yaşlandı iyice senin bebis nasilll🤲❤️❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum bende merak ettim seni baya girmedin uygulamaya çok geçmiş olsun
Canımsın canım nasıl özledim sizi ya nasıl evet sürekli psikolojim bozuktu ilaç vs kullandım herseyden uzaklaştım ama şimdi çok iyim sadece hala yorgunum çok teşekkür ederim canım Hulyammm❤️❤️

Canım benim ya ara ara aklıma geliyorsun merak ediyordum seni. Neler yaşamışsın böyle. Ama sen üstesinden gelirsin güçlü kadınsın. Kuzulara Rabbim şifa versin 🤲
Canım sizde hep aklimdaydiniz ama ne yazikki sağlıklı dusunemiyordum iyi değildim çok zor oldu ama geçti Amin canım benim amin🤲🤲❤️❤️❤️

ah canimya cok kecmis olsun umarim bundan sonraki hayatin cocuklarinla birge huzurlu mutlu gecer
İnşallah canım inşallah ama sizleri özlemek çok güzel bir duygu eline telefon alıyorsun ama girmek istemiyorsun çünkü insanlar çok yorgun oluyor ama inanıyorum ki biz kadınlar çok güçlüyüz ❤️❤️❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Caniimmmm nasıl özledim sizi nasill evet şuan iyiler ben hata yaptım ama onu affetmekle yine kandırdı beni ama birdaha izin vermem Babam yanımda evet oğlumla köye gittiler ama şimdi kızlarımla evdeyim Babam iyi ama yaşlandı iyice senin bebis nasilll🤲❤️❤️❤️
Bende merak ediyordum seni kuzum baya girmemiştin uygulamaya Allah'ım o eş denen adamın burnundan fitil fitil gelsin inşallah tüm yaptıklarınin acısını çıkartsin iki Dünya da huzur olmasın inşallah kuzum ya çok sinir oluyorum şuna adam demeye bile dilim varmıyor babana da rabbim yardım etsin yaşlılık zor kuzum Allah ondan da razı olsun inşallah
Bebiş iyi şükür oda uyuyor kuzum Allah razı olsun ❤️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Canımsın canım nasıl özledim sizi ya nasıl evet sürekli psikolojim bozuktu ilaç vs kullandım herseyden uzaklaştım ama şimdi çok iyim sadece hala yorgunum çok teşekkür ederim canım Hulyammm❤️❤️

Canım sizde hep aklimdaydiniz ama ne yazikki sağlıklı dusunemiyordum iyi değildim çok zor oldu ama geçti Amin canım benim amin🤲🤲❤️❤️❤️
Seninde sınavın çocukların olmuş canım benim. Allah dermansız dert vermesin beterinden saklasın inşallah 🤲 şimdi iyi olmana çok sevindim.🥰 Sen çok değerlisin kıymetlisin. Sana iyi gelmeyen zarar veren insanları hayatından def et ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar