Ah canlarım ❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Ah canlarım ❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,102 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ah canlarım ❤️❤️
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yani çok badireler atlattım demek istiyorum rabbim sevdiği kulunu sinarmis nasıl buldun kızını nereye kacirmis
Hepimiz atlatiyoruz para istedi yolladım ne kadar param Pülümür varsa sonra getirdi beni yine zorla arabaya bindirdi tehdit etti çocuğu alana kadar kuzuydum cocugumj aldim eve soktum sonra her gelişinde burnundan getirdim arabasının camlarını da indirdim menemen kavanozu fırlattım 😁çünkü bana şiddet uygulanmıştı yine ohoho neler yaptım neler 😁😁ay simdi nasılsın gülüyorum

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Hepimiz atlatiyoruz para istedi yolladım ne kadar param Pülümür varsa sonra getirdi beni yine zorla arabaya bindirdi tehdit etti çocuğu alana kadar kuzuydum cocugumj aldim eve soktum sonra her gelişinde burnundan getirdim arabasının camlarını da indirdim menemen kavanozu fırlattım 😁çünkü bana şiddet uygulanmıştı yine ohoho neler yaptım neler 😁😁ay simdi nasılsın gülüyorum
Ne deyim canim Allah ıslah etsin eşini ilk esinmi bu ikincimi valla karıştırıyorum kusura bakma

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba güzel anneler anne adayları sizleri çok özledim,uzun süredir giremedim çok yoğundum birsuru şeyler yaşadım ve kimseye yansıtmak istemediğim için herseyden uzaklaşmistim sizleri çok özledim sohbetlerimizi herseyinizi Zeynep Simavera'mi babası kaçırdı çok şükür yanımda o olaydan sonra kendime gelmem uzun sürdü,İncim kolunu kırdı parkta kaydırak korumalarını sokmusler İncim görmemiş ve düştü oğlum ilkerim idrarinda kan çıktı araştırılıyor o kadar bittim ki anlatamam. Ama simdi iyim sizler nasılsınız ❤️❤️❤️
Allah yardımcın olsun canım çok geçmiş olsun gerçekten bayağı kötü şeyler yaşamaşsın umarım bir daha olmaz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Meleğim neler yaşamışsın ya o ittem de o beklenirdi neyse gerçek yüzünü görmüş oldun. İnci ve ilkere geçmiş olsun canım rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah. Çok özledik seni 🥺
Merhaba güzel anneler anne adayları sizleri çok özledim,uzun süredir giremedim çok yoğundum birsuru şeyler yaşadım ve kimseye yansıtmak istemediğim için herseyden uzaklaşmistim sizleri çok özledim sohbetlerimizi herseyinizi Zeynep Simavera'mi babası kaçırdı çok şükür yanımda o olaydan sonra kendime gelmem uzun sürdü,İncim kolunu kırdı parkta kaydırak korumalarını sokmusler İncim görmemiş ve düştü oğlum ilkerim idrarinda kan çıktı araştırılıyor o kadar bittim ki anlatamam. Ama simdi iyim sizler nasılsınız ❤️❤️❤️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

3 çocuk annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun cnm bnm Rabbim yardımcın olsun 😌

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canimmm seni cok merak ediyordum ya hosgeldin🎉❤️💛💕 allah yarsimcin olsun o esinideallah islah etsin cocuklarinada cok gecmis olsun rabbim bu mubarek gunde safi ismiyle sifa versin simdi yasin okudum dua ettim herkese allahim.sanada temiz bir yol.acsin isin gucun rast gitsin insallah😘😘😘

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım Cook geçmiş olsun sen en son eski eşinle tekrar evlenmiştin yanlış hatırlamıyorum değilmi.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar