Ahh su kocalar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Ahh su kocalar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,225 kez görüntülenmiş, 136 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ahh su kocalar
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kitap ta hep kadınlara taktik veriyor seksi ses çıkar kapının kenarından bak onun gömleğini giy alttarafin çıplak olsun masaj yap şöyle yap böyle yap hep kadınlar verici anliyacagin kadın o kadar pembe dizi izlemiş ki birisi ona yazmış sen neden ayrıldın kendinde uygulasaydin biz çok genç yaşta evlendik anlaşamadığımizi anladık yine olsa ayrilirdim diyor bence kitaplarin satılması için biraz abartı o altınlar vs kitap bende aldım kendini geliştirmek için güzel hani diyelim kendini bişey sanıyor senin kendini sevmeni kendinle barışık olmanı sagliyor kaçan kovalanır hesabı 😘🥰
Hee 3 çocukla bir yapılır bunlar ki sorma kuzum 😂😂 düşünse ben kapıda bakıyorum öyle biri kucağımda ikiside benim arkamda onlar da bakıyor adam arkasına bakmadan kaçar valla 😂😂 Ay ne güldüm kendi kendime. Ha birde kendisi evlenmiş ayrılmış mı 😂😂 dimi abartı gibi geliyor insana o kadar da bilemedim bizim kızlarda da işe yarayan var diyor ama🤔 kaçan hep kovalanıyor zaten genel olay o da bilemedim kuzum🙄 teşekkür ederim kitap hakkında bilgilendirdiğin için 😘🥰

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hee 3 çocukla bir yapılır bunlar ki sorma kuzum 😂😂 düşünse ben kapıda bakıyorum öyle biri kucağımda ikiside benim arkamda onlar da bakıyor adam arkasına bakmadan kaçar valla 😂😂 Ay ne güldüm kendi kendime. Ha birde kendisi evlenmiş ayrılmış mı 😂😂 dimi abartı gibi geliyor insana o kadar da bilemedim bizim kızlarda da işe yarayan var diyor ama🤔 kaçan hep kovalanıyor zaten genel olay o da bilemedim kuzum🙄 teşekkür ederim kitap hakkında bilgilendirdiğin için 😘🥰
Canımsın rica ederim diyor ki yatakta kocanizin gözünü bağlayın ben bağlasam adam direk yatak tan kaçar bana bişey mi yapacak bu kadın diye 🤣🤣🤣 dediğim gibi hayatım çok film izlemiş kitabın sahibi öpüyorum seni sevgiler ❤️🍀🌟 canım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın rica ederim diyor ki yatakta kocanizin gözünü bağlayın ben bağlasam adam direk yatak tan kaçar bana bişey mi yapacak bu kadın diye 🤣🤣🤣 dediğim gibi hayatım çok film izlemiş kitabın sahibi öpüyorum seni sevgiler ❤️🍀🌟 canım
Google a farklı fanteziler yazsan çıkar zaten o zaman kuzum 😂 ahahah ne güldüm ya bizim adamlar odun yapılmaz ki öyle şeyler 😂 Aynen canım filmler yüzünden olabilir 😂 bende çok öpüyorum 🥰😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kitaptaki özel qeceyi yapınca adam ewe baqlanyorms kuşum dene bi
Merak ettim kitabı kuzum alayım da bi benim adama yapılacak türden birşey olursa denerim 😘

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yılan 🐍 yilan kesinlikle katılıyorum sana canım 🐍
👌

Aynen cnm adam hastayim filan diye direk paket yapip hastaneye götürur

Aynen cnm adam hastayim filan diye direk paket yapip hastaneye götürur
Kelin merhemi olsa başina sürermiş bnm cikardigim tek ses senin baska derdin yokmu aklin bir bunami calişiyor adam bunlari bile duymuyoki 😆😁

Son düzenleme:

DygBlog

Kayıtlı Üye
rank
🤯 yorumları okuyunca halime şükür ettim koca konusunda benim ilk gebeliğim kocam dan Allah razı olsun 🙏 herkes derdi bu adamdan koca olur baba olur gerçekten öyle inşallah sizinkiler de en kısa sürede düzelir kızlar. Ben 3 yıllık evliyim eşim 9 senedir hayatımda hiç değişmedi hala ilk günkü gibi sever beni bende onu tabiki Beni asla üzmez kırmaz işten çıkar çıkmaz eve gelir evde yapılacak birşey varsa bana hep destektir asla incitmez beni. Hamile kaldığım günden beri ev dahi süpürmedim .hep o yapar Allah'a şükür ediyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.