Aile hekimliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselaras tarafından oluşturulan Aile hekimliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,898 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aile hekimliği
Konbuyu başlatan Aselaras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Slm anneler 🤗
Eşimin işi nedeniyle memlekete gelmemiz gerekti bebeğin 4 aylık aşısının tarihi geliyo misafir girişi yaptırsak burda yaptırabilir miyim ?Aile hekimini değişmek istesem 3 ayda bir değişiklik yapılıyo 6 ay aşısında tekrar değişmek istemiyorum
Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ❓
Bende şehir dışında kaldım sağlık ocağı na orda bu komşumuzun Misafiriyim dedim aşı oldu bebeğim sorun olmadı

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcınız olsun kuzum sizinki baya uzakmış ben öyle olsa gitmezdim heralde ama bebeğin arabayı sevip sevmeyeceğine de bağlı. Bazı bebekler arabaya biner binmez ağlamaya başlıyor bazılarıda arabada hemen susup uyuyor. Bakalım benim bebek nasıl olacak ben tek yolculuk yapacağım 2 saatte bir mola veririm hem bebek hem kendim için
Kolik olduğu için çok seviyo arabayı ama hava kararana kadar hava kararınca sıkılıyor bebekler 👶
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende şehir dışında kaldım sağlık ocağı na orda bu komşumuzun Misafiriyim dedim aşı oldu bebeğim sorun olmadı
Tşk ederim cnm bugün gidip görüşcem ricada buluncam

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Slm anneler 🤗
Eşimin işi nedeniyle memlekete gelmemiz gerekti bebeğin 4 aylık aşısının tarihi geliyo misafir girişi yaptırsak burda yaptırabilir miyim ?Aile hekimini değişmek istesem 3 ayda bir değişiklik yapılıyo 6 ay aşısında tekrar değişmek istemiyorum
Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ❓
Benim bildiğim kadarıyla bakılıyor annem bana gelmişti misafir girişi yaparak anneme baktırmıştık ama yine de sağlık ocağına sor bence bebeğin aşısı konusunda olumsuz yanıt vereceklerini düşünmüyorum 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.