Sorum var Aile hekimliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan Aile hekimliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 894 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aile hekimliği
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Katılıyorum canım ama ben kendim gidip kayıt yapmıştım 🫶
Beni onlar aramıştı kuzum direk hatta ben gebelik tahlili yaptırdım acilde 2 gün sonra kadın doğuma gittim direk aynı gün arayıp kayida düştü şu gün gel ilk tetkikleri yapalım dediler

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhaba. Ben gebeyken sağlık ocağına bilgi verilmesi gerektiğini bilmiyordum. Özelde test yaptırdığım ve doktorum özelde olduğu içinde o hastanede işlememiş. Aile hekimi hamile olduğumu bilmiyordu yani. Benim sorum şu olacak. Aile hekimi kendimi arıyor rutin şeyler için gelin diye yoksa benim mi gitmem gerekiyor ben ilk kez 20 haftalıkken gitmiştim. Şimdi 24 haftadayım.
Kuzum sağlık ocağından seni ararlar onlar gün verirler ne zaman gitmen konusunda

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Ben gebeyken sağlık ocağına bilgi verilmesi gerektiğini bilmiyordum. Özelde test yaptırdığım ve doktorum özelde olduğu içinde o hastanede işlememiş. Aile hekimi hamile olduğumu bilmiyordu yani. Benim sorum şu olacak. Aile hekimi kendimi arıyor rutin şeyler için gelin diye yoksa benim mi gitmem gerekiyor ben ilk kez 20 haftalıkken gitmiştim. Şimdi 24 haftadayım.
Ilk gebeligomde özele gitmiştim ben 2 gün sonra sağlık ocağı aradı sistemde geneymişsiniz diye 12 yıl önce yani sasisirmistim 😃

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bn 5 haftalıkken özele gittim şu testleri sağlık ocağına yaptır sonra sonuçlar çıkınca gel burada pahalı olur dedi bn öyle gittim sonra bana taaaaa 5 ayima gün verdi gittim kalp atışını dinledi yazdı kilomu vs olçdu bnm tetanoz yaptı 1 ay sonra gel 2 ciyi yapacağım dedi gittim 2 yi yaptı şimdide kasımın 7 sinden sonra gel dedi rutin kontrolü dedi bildiğim bu

Aile hekimine otomatik olarak kaydın düşüyor bende özelde muayene oldum ama aile hekimliği hamileliği teyid etmek için aradı. Bazı hekimlikler güzel çalışıyor.
Sonrasında kan idrar tahlili için bir defa gitmiştim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar