Akintim var yardim lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Havvanur tarafından oluşturulan Akintim var yardim lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,789 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Akintim var yardim lutfen
Konbuyu başlatan Havvanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Havvanur

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank

Ayse efendiyeva

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar tam 7 haftalık gebeyim gecen hafta doktora gittim kalp atışları baslamis bi sorun yok fakat 10 gundur kahverengi akintim var daha once boyle yasayan yada bu kadar uzun yasayan oldumu
Bende 7+1haftalık hamileydim kahve rengli akıntım vardı gitdik doktora bişey yok dedi iyne ve türkce bilmiyorum ne denir (şam) verdi 10 gün sürücek dedi eger artarsa yeniden gel ultrasondan bakcaz dedi

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Bende 7+1haftalık hamileydim kahve rengli akıntım vardı gitdik doktora bişey yok dedi iyne ve türkce bilmiyorum ne denir (şam) verdi 10 gün sürücek dedi eger artarsa yeniden gel ultrasondan bakcaz dedi
Bana vitamin verdi 10 iliski yok dedi ben söyledikten sonra doktor dusuk tehliken olabilir fitil yaziyorum desi o yuzden emin olamiyorum cok rahat normal konustu doktor sanki endise edecek bisey yokmus gibi onun icin suphedeyim

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar canım benimde 17 haftalikken kahve rengi akıntı ara arageliyordu sonra 18 giren ce kanama az pem beye sonrada kırmızıya döndü kanamam Dr düşük riskin vardedi poregestan tapi bide iğne verdi ver 1 ay hep yattım hiç kalkmadim tuvalet dışında sonrasına geçti ve simdi kizim 1 yasinda sakın ihmal etme bende internetten arastirmistim gitmicektim ebem dediki hemen acile git bigozukbdedi iykide gitmisim

Tüm sayfalar yüklendi.