Aklim karışık acil yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecrinin annesi tarafından oluşturulan Aklim karışık acil yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,462 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aklim karışık acil yardim
Konbuyu başlatan Ecrinin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ecrinin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canlar ben hastaneden geldim de aklım cok karişik son adet tarihime gore 26 haftalık ama ultrasona gore 27 ilk dogumum sezeryandi bunda dogum zamanı neye gore karar verilecek ve 38 de mi sezeryana alınırım acaba ??

Amineyakup

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ultrason göre haftamız ve günümüz değişebiliyor ilki sezeryan ise 2 de 38 haftada alınıyor bi sıkıntım yok dersen 39 alınabiliyor benim 3 gebeligim 2 side sezeryan ama 2incisi erken doğum oldu

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Genelde 38 haftada alıyorlar canım benimde sezaryan ilk doğumda acil olarak sezaryana alınmıştım ikincide 38 haftada alırlar heralde

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canlar ben hastaneden geldim de aklım cok karişik son adet tarihime gore 26 haftalık ama ultrasona gore 27 ilk dogumum sezeryandi bunda dogum zamanı neye gore karar verilecek ve 38 de mi sezeryana alınırım acaba ??
Ultrasondaki tarihe göre doktorlar genelde hareket ediyorlar tabi bebeğin gelişimine göre de değişebilir

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım ultrason bebeğin boyuna kilosuna göre ölçüm yapıyor bebeğin gelişimi öndeyse ultrason ona göre tarih belirliyor. Büyük ihtimalle son adet tarihine göre alınır. Çoğu Dr 38de alıyor ama 39u bekleyenler de oluyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Geçen bi doktorun makalesinde okudum son adet tarihine göre en az 38+1 olması gerekiyor diyordu sezeryan için

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Son adet tarihine gore 38 mi yoksa ultrason boyutuna göre mi 38 de alirlar
Benimde öyle şu an 35 haftalık ama ultrasonda 37 haftalığa uyumlu gelişimi de aynı şekilde ve sezeryan olacağı için dr um adet tarihine göre 38 de alacak inş bir aksilik olmazsa haftaya tekrar randevum var gün verecek

Ecrinin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyle şu an 35 haftalık ama ultrasonda 37 haftalığa uyumlu gelişimi de aynı şekilde ve sezeryan olacağı için dr um adet tarihine göre 38 de alacak inş bir aksilik olmazsa haftaya tekrar randevum var gün verecek
Rabbim hayrla kucağımıza almayı nasip etsin ins 🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçen bi doktorun makalesinde okudum son adet tarihine göre en az 38+1 olması gerekiyor diyordu sezeryan için
Hayrlisi artik bekleyip görücez 🥰

Canım ultrason bebeğin boyuna kilosuna göre ölçüm yapıyor bebeğin gelişimi öndeyse ultrason ona göre tarih belirliyor. Büyük ihtimalle son adet tarihine göre alınır. Çoğu Dr 38de alıyor ama 39u bekleyenler de oluyor
Hayrla gelsinde 38 39 fark etmez tabi ablasının sabırsızlığı cok fazla ama🥰🥰🥰

Hayrla gelsinde 38 39 fark etmez tabi ablasının sabırsızlığı cok fazla ama🥰🥰🥰
Ultrasondaki tarihe göre doktorlar genelde hareket ediyorlar tabi bebeğin gelişimine göre de değişebilir
Saqlikla gelsinde hayrlisi ile gerisi onemli degil 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar