Aklım karisti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde €cem tarafından oluşturulan Aklım karisti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,565 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Aklım karisti
Konbuyu başlatan €cem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan €cem

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar iyi akşamlar bisey sormak istiyorum 22+3 günlük hamileyim ineternetten bakınca 6 ay yaziyo başka sayfada 5 ay yazıyor aklım karıştı 5 aylık mı oluyor yoksa 6 aylık mı...
5 ayi doldurdugun icin 6 ay yazıyo canim bende 30+3 um 8 aylık yazıyor halbuki 7 aylık hamileyim 7. Ayi doldurdu 8. Ayina girdi demek istiyor uygulama

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar iyi akşamlar bisey sormak istiyorum 22+3 günlük hamileyim ineternetten bakınca 6 ay yaziyo başka sayfada 5 ay yazıyor aklım karıştı 5 aylık mı oluyor yoksa 6 aylık mı...
Bende 27.haftaya girdim ama uygulamada 7.ay yazıyo bende bu hesabı anlayamıyorum 6 aylikmiyim yedi aylikmi:))) cozemedim

PaSsion

Kayıtlı Üye
rank
Ayini gununu doldurmadan 6 aylik denmiyor bende 15 haftaligim 4 ay icindeyim doldurmadigim icinde 3 aylik oluyorum henuz

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bildiğim kadarıyla şu an tam 5 aylık oldun ve 6 aya başladın. Ben de 21+3 ve aynı şekilde uygulamada 6 ay die gösteriyor. Biri sorunca altıncı ayıma başladım diyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar